wtorek , Grudzień 10 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowe Renault Clio w Trójmieście, ale jeszcze nieoficjalnie

Nowe Renault Clio w Trójmieście, ale jeszcze nieoficjalnie

Nowe Renault Clio to już piąta odsłona tej ikony miejskiej motoryzacji z Francji. Samochód sprzedał się dotychczas w liczbie około 15 milionów egzemplarzy! Clio, które zostało wprowadzone na rynek w 1990 roku jest najlepiej sprzedającym się modelem marki Renault na całym świecie, a w Europie znajduje się od 2013 roku. w ścisłej czołówce segmentu B. W latach 2012-2018 jego sprzedaż rosła z roku na rok, co jest wyjątkowym osiągnięciem.

Do salonów Renault trafiła właśnie najnowsza generacje tego przebojowego, małego samochodu. Pierwsze egzemplarze udało nam się spotkać na placu dealerskim salonu Renault Zdunek w Gdyni.

Oficjalna data wprowadzenia samochodu do oferty to 20 września. Jak tylko zaistnieje taka możliwość, zaprezentujemy ten samochód w pełnej i oficjalnej krasie.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Premierowe Dni Otwarte w BMG Goworowski: Nowy GLS i Klasa A w wydaniu 45 AMG

W ostatnie dni listopada dealer marki Mercedes-Benz, firma BMG Goworowski, zaserwowała swoim klientom spektakularne premiery. ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *