niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Nowe Renault Megane już dostępne w Renault Zdunek

Renault Megane IV w Renault Zdunek-09889W gdańskim salonie firmy Renault Zdunek podziwiać można już najnowszą, IV generację Renault Megane. Słowo „podziwiać” jest tu jak najbardziej na miejscu, bowiem nowy kompakt francuskiego producenta prezentuje się imponująco! 

Megane z generacji na generację staję się coraz ładniejsze i coraz bardziej dojrzałe. W towarzystwie swoich konkurentów o dość stonowanej i opatrzonej stylistyce wyróżnia się dynamizmem i świeżością. Renault w dziedzinie stylu zawsze podążało swoją własną drogą, czasami mocno zaskakując rynek (np. modelem Avantime).

Renault Megane IV w Renault Zdunek-09869

Renault Megane IV w Renault Zdunek-09890Nowe Megane udanie łączy tę awangardowość z konserwatyzmem charakterystycznym dla samochodów segmentu C. Na tle szczególnie niemieckich rywali, wygląda bardzo atrakcyjnie. Grill z dużym emblematem producenta, oryginalnie poprowadzone przednie oraz tylne lampy, głębokie wgłebienie w drzwiach i podwyższony prześwit przez rezygnacje z plastikowych nakładek. To cechy, które rzucają się w oczy w pierwszej kolejności.

Zobacz również: Premiera Renault Talisman z Renault Zdunek

Podobnie jak u innych producentów, także Renault unifikuje swoje produkty, czego doświadczyć można również w Megane. Elementy takie jak chociażby kierownica czy zewnętrzne klamki są takie same jak w modelach Talisman i Espace.

Kokpit zaprojektowany jest w duchu nowego trendu stosowanego przez Renault, z dużym centralnym wyświetlaczem w formie tabletu. Przestronność kabiny jest w pełni satysfakcjonująca, a grube, dobrze wyprofilowane fotele zachęcaja do ich „wypróbowania” na krętych drogach.

Oferta silnikowa obejmuje benzynowe jednostki z turbodoładowaniem z rodziny TCe (1.2 TCe/115 KM, 1.2 TCe/130 KM oraz 1.6 TCe/205 KM w wersji GT). A także wolnossące 1.6 16v o mocy 114 KM, z 5-biegową skrzynią manualną stanowiący podstawowy i tańszy rodzaj napędu. Miłośnicy diesli wybrać mogą jeden z dwóch silników w czterech wariantach mocy – 1.5 dCi/90 KM lub 110 KM i 1.6 dCi/130 KM lub 160 KM.

Zobacz również: Piotr Myszka ambasadorem Renault Kadjar

Cennik nowego Renault Megane otwiera wersja 1.6 16v za 59 900 zł.

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *