czwartek , 20 czerwca 2024
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Nowe Volvo — poznaj elektryczne modele

Volvo istnieje już od dłuższego czasu i jest jedną z najpopularniejszych marek samochodowych na świecie. Ich najnowsze modele są dostępne na rynku i można je kupić u każdego autoryzowanego dealera Volvo. Samochody hybrydowe Volvo to jedne z najlepszych pojazdów, jakimi jeździmy obecnie po drogach. Są przyjazne dla środowiska, bezpieczne i stylowe. Firma istnieje od ponad 100 lat, więc wiedzą, co robią, jeśli chodzi o produkcję samochodów.

Nowe Volvo hybrydowe

Rynek samochodów hybrydowych rozwija się i to nie tylko duzi producenci wypuszczają nowe modele. Volvo nowe samochody wypuściło niedawno. Nowa linia samochodów bez wątpienia jest warta poznania i rozważenia.

Volvo ma długą historię tworzenia bezpiecznych i wygodnych samochodów, ale zawsze było również znane ze swojej świadomości ekologicznej. Byli pierwszą firmą samochodową, która w 1991 roku zaoferowała silnik wysokoprężny bez technologii wtrysku mocznika, co było wówczas ogromnym osiągnięciem. Nie inaczej jest w przypadku ich nowej linii samochodów – z silnikiem elektrycznym samochód ten będzie zarówno oszczędny pod względem zużycia paliwa, jak i przyjazny dla środowiska.

XC40 jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także świetnie wygląda! Ten stylowy mały SUV ma eleganckie linie i jest wyposażony w kilka wspaniałych funkcji bezpieczeństwa, takich jak asystent utrzymania pasa ruchu i automatyczne hamowanie, jeśli zbliżysz się zbytnio do czegoś przed sobą.

Volvo S60 – Nowe Volvo elektryczne

Volvo S60 to jeden z najpopularniejszych samochodów w tej kategorii. Jest to elegancki i stylowy samochód, który jest dostępny zarówno w wersji sedan, jak i kombi. Ma elegancki design z luksusowym wnętrzem. Samochód posiada również wygodne siedzenia, co czyni go doskonałym wyborem na długie trasy.

Nowe Volvo XC 40

Nowy samochód elektryczny Volvo, Volvo XC40, ma stylowy wygląd, który jest zarówno oszczędny pod względem zużycia paliwa, jak i przystępny cenowo. Samochód oferuje również niektóre z najnowszych funkcji bezpieczeństwa, z których słynie Volvo.

Volvo XC40 to SUV o eleganckim wyglądzie, w którym wygodnie zmieści się pięć dorosłych osób. Zawiera również niektóre z najbardziej innowacyjnych funkcji bezpieczeństwa Volvo, takie jak system City Safety. System ten automatycznie hamuje, jeśli wykryje przeszkodę na drodze.

Volvo XC40 jest również wyposażone w szereg funkcji wspomagających kierowcę, takich jak ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu i monitorowanie martwego pola, dzięki którym jazda jest bezpieczniejsza zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. Mateusz Grzeszczuk/GDDKiA

Można już korzystać z całej obwodnicy Koszalina i Sianowa

Ostatni, blisko 5-kilometrowy fragment obwodnicy Koszalina i Sianowa w województwie zachodniopomorskim został udostępniony kierowcom. Od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *