środa , 12 sierpnia 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowy Jeep Renegade już w Centrum Motoryzacyjunym Auto Plus w Gdańsku
Fot. Centrum Motoryzacyjne Auto Plus

Nowy Jeep Renegade już w Centrum Motoryzacyjunym Auto Plus w Gdańsku

Fot. Centrum Motoryzacyjne Auto Plus
Fot. Centrum Motoryzacyjne Auto Plus

Najnowszy i najmniejszy model legendarnej marki produkującej samochody terenowe, Jeep Renegade, jest już dostępny w salonie Jeep-a w Centrum Motoryzacyjnym Auto Plus w Gdańsku. 

Jest to pierwszy w historii model tej marki produkowany we Włoszech i opracowany wspólnie przez inżynierów z Włoch i Stanów Zjednoczonych.

Samochód oferowany jest w czterech pakietach wyposażenia: Sport, Longitude, Limited i Trailhawk. Dostępne są wersje z napędem na jedną i obie osie.

Najtańszy model, w wersji sport, z silnikiem 1.6 l o mocy 110 KM, z manualną 5-biegową skrzynią i napędem na jedną oś dostępny jest od 69 900 zł. Najmocniejsza wersja benzynowa, w pakiecie Limited, z silnikiem 1.4 l o mocy 170 KM i z napędem na 4 koła to wydatek 109 700 zł.

Ponadto w ofercie są dwie jednostki wysokoprężne. 1.6 l o mocy 120 KM (od 83 900 zł) i 2.0 l 140 KM dostępny jedynie w wersji Limited z napędem 4×4 za 107 300 zł, oraz ten sam silnik w wariancie 170 KM w cenie od 123 900 zł.

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolejna policyjna interwencja w sprawie psa zamkniętego w samochodzie podczas upału

Sopoccy policjanci interweniowali na jednej z ulic, gdzie w szczelnie zamkniętym samochodzie właściciel pozostawił swojego ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *