piątek , 24 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
mat.prasowe

Nowy Lexus NX 2018 w salonie Lexus Trójmiasto

NX to najchętniej kupowany model w trójmiejskim salonie Lexusa. Zuchwały crossover, łączący radykalny styl z intuicyjną obsługą i nowoczesną technologią szybko zaskarbił sobie sympatię miłośników miejskich aut.

W dniach 19 – 24.02 Lexus Trójmiasto zaprasza na Premierowy tydzień z nowym Lexusem NX 2018. Będzie to doskonała okazja, aby bliżej poznać ten model w zupełnie nowej odsłonie.

Co zmieniło się w nowym Lexusie NX?

Delikatnie przeprojektowany grill, nowe reflektory oraz nieco dłuższe światła do jazdy dziennej to tylko niektóre elementy, które przeszły metamorfozę. Na nowo zaprojektowano także halogeny oraz boczne wloty powietrza. Z tyłu pojazdu znajdziemy nowe światła, chromowane końcówki układu wydechowego, nowy dyfuzor oraz kilka chromowanych detali.

Także wnętrze zyskało nowe tapicerki. Z kolei listę wyposażenia wzbogacono o Safety System +, w którego skład wchodzą: adaptacyjny tempomat, ostrzeżenie przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu oraz asystent zapobiegania kolizjom.

Zmianie uległo także nazewnictwo. Benzynowa odmiana NX200t zmienia nazwę na NX300. Pod maską znajdziemy jednak ten sam 2-litrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem. Hybrydowy NX300h napędzany jest za to 2,5-litrowym silnikiem 4-cylindrowym oraz dwoma silnikami elektrycznymi.

W obu wersjach silnikowych dostępny jest nowy system aktywnego dźwięku silnika ASC, którego intensywnością możemy sterować za pomocą pokrętła. Sprawia on, że z głośników podczas jazdy wydobywa się dźwięk sportowego silnika.

Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Lexus Trójmiasto-02092Duże zmiany zaszły też w zawieszeniu: pojawiły się nowe sprężyny, stabilizatory i tuleje. Ma to zapewniać dużo lepsze prowadzenie. Zamontowane zostały także nowe amortyzatory, które sprawią, że podróż nowym NX’em będzie jeszcze bardziej komfortowa. Zawieszenie jest teraz także adaptacyjne. Znajdziemy tu system znany z modelu LC 500 o nazwie Adaptive Variable Suspension. Wszystko to ma zapewnić lepsze wyciszenie wnętrza i zmniejszyć ilość wibracji.

Wszystkich, którzy chcą osobiście sprawdzić jak zmienił się NX zapraszamy do salonu w Gdyni przy Alei Zwycięstwa 241/3. Jest to jedyny w północnej Polsce autoryzowany punkt sprzedaży Lexusa. Odwiedziny w trójmiejskim salonie to także doskonała okazja dla pasjonatów marki by zobaczyć jak prezentuje się Lexus CT w odświeżonym wydaniu, a także aby poznać nowego Lexus’a LS500.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ćwiczenia ratownictwa medycznego na torze Autodrom Pomorze

23 września o godzinie 10.00 na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze w Pszczółkach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *