Slider
Slider
Fot. S-klasa Taxi Corporation

Nowy Mercedes Klasy E już w Trójmieście… jako taksówka

Fot. S-klasa Corporation Taxi Gdynia
Fot. S-klasa Corporation Taxi Gdynia

Niewiele ponad dwa tygodnie temu, w Trójmieście oficjalnie zaprezentowano najnowszą Klasę E marki Mercedes-Benz na zamkniętych pokazach zorganizowanych przez tutejszych dealerów. 9 kwietnia podczas Dni Otwartych nową limuzynę ze Stuttgartu pokazano szerokiemu gronu. Zanim jednak samochód trafi do pierwszych klientów, na ulicach Trójmiasta można zobaczyć go już jako taksówkę.

Korporacja Taxi S-Klasa z Trójmiasta wybrała ten właśnie model na swoje nowe samochody. Ogółem zamówiono kilkanaście sztuk. Samochody będzie można spotkać głównie przed trójmiejskimi hotelami, centrami handlowymi oraz na lotnisku w Gdańsku.

Samochód trafił w szeregi korporacji taksówkowej 9 kwietnia, następnie został dostosowany do funkcji taksówki. Jak widać na zdjęciach, schowek w środkowym tunelu idealnie sprawdził się jako lokalizacja taksometru.

Wybraliśmy ten model ponieważ stawiamy na najwyższą jakość usług i wierzymy w niezawodność Mercedesa, którą nowa Klasa E ma reprezentować.

Jakub Sobiecki, S Klasa Taxi Corporation

Czy nowa Klasa E oznaczona symbolem W213 powtórzy sukces poprzednika sprzed ponad 20 lat i również, tak jak W124 wytrzyma przebiegi dochodzące do 1 000 000 kilometrów?

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na w. Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Jeden komentarz

  1. Podróbka a nie taksówka jak w całym kraju

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *