wtorek , 16 kwietnia 2024
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Zofia Hordyńska

Nowy Metropolitalny Opel ADAM 2015 wjechał do Trójmiasta!

Partner Sieciowy General Motors Poland – Serwis Haller przeprowadził kolejną edycję, popularnej wśród Pomorzan, akcji tworzenia dedykowanego Trójmiastu Opla ADAMa.

Projekt konfiguracji metropolitalnej wersji ADAMa zapoczątkowała w 2013 roku internetowa akcja Serwis Haller na Facebook’u. Była to pierwsza edycja wydarzenia budowy trójmiejskiej wersji miejskiego Opla w oparciu o specjalnie przygotowaną aplikację, w której Klienci i fani „Lubiący” fun-page Serwis Haller konfigurowali i decydowali o tym, jaki dokładnie samochód chcą testować i który model ADAMA ma być motoryzacyjnym symbolem Trójmiasta. Wydarzenie poprzedziła analiza preferencji, upodobań i oczekiwań trójmiejskich kierowców, w zakresie nowo kupowanych aut niemieckiego producenta. Na podstawie zebranych danych, takich jak najpopularniejszy kolor nadwozia i wnętrza, pojemność i moc silnika a także wersja nadwozia, trójmiejski Dealer Opla prześledził trendy, jakimi kierują się pomorscy Klienci kupujący nowe samochody i na ich podstawie powstał Metropolitalny ADAM, czyli mały, najbardziej spersonalizowany i szykowny miejski Opel.

Fot. Zofia Hordyńska
Fot. Zofia Hordyńska

Przeprowadzona w ostatnich tygodniach druga edycja projektu budowy Metro Adama, będącego syntezą najnowszych trendów, przyzwyczajeń, potrzeb i marzeń mieszkańców Trójmiasta i okolic odbyła się w jedynym w Polsce północnej Centrum Opla Adama, zlokalizowanego w gdańskim salonie Serwis Haller. Przedsięwzięcia, mającego na celu stworzenie całkowicie indywidualnego, skonstruowanego jedynie wedle oczekiwań pomorzan Metro Adama 2015 poprzez praktycznie nieograniczoną liczbę możliwości jego stylizacji, dokonali na multimedialnym konfiguratorze klienci i goście oddziału Serwis Haller przy trójmiejskiej obwodnicy. Modelem wyjściowym, na bazie którego budowano najnowszą, trójmiejską wersję, był ADAM Metropolitalny wyłoniony w pierwszej edycji w 2013 roku.

Akcja cieszyła się duża popularnością, a z wszystkich konfiguracji, Serwis Haller wybrał najczęściej wskazywane opcje, które zostały uwzględnione i dodane do konfiguracji zamawianych samochodów.

Fot. Zofia Hordyńska
Fot. Zofia Hordyńska

A jaki będzie Nowy Metropolitalny ADAM 2015?

Nowy Metro-ADAM skonfigurowany przez klientów Serwis Haller jest wersją JAM, z silnikiem 1.2 70KM w kolorze czarnym z dachem, felgami a także listwą przednią z logo marki Opel oraz obudowami lusterek zewnętrznych w kolorze białym. Wewnątrz znajdzie się materiałowa tapicerka z białymi akcentami. Jak można zauważyć, gusta trójmiejskich Klientów Opla ewoluują, a Nowy Metropolitalny Adam 2015 różni się od swojego poprzednika wersją wyposażeniową, gdzie wersja JAM zastąpiła wersję SLAM. Zmianie uległ również silnik. Zrezygnowano z jednostki 1.4 100KM na rzecz 1.2 70KM. Zmianie uległy również kolory lusterek zewnętrznych i listwy przedniej, w których zamiast czerwonego zastosowano kolor biały. Zdecydowano również o wyborze innego wzoru i koloru felg.

Fot. Zofia Hordyńska
Fot. Zofia Hordyńska

Obecnie, trzy specjalne egzemplarze Nowego Metropolitalnego Adama 2015 oznaczone numerami 1,2 i 3, wzbogacone specjalnie zaprojektowanymi grafikami, objęte zostały wyjątkowym rabatem w wysokości 6000PLN brutto i dostępne są od ręki w każdym z oddziałów Serwis Haller. Klienci, którzy jako pierwsi zdecydują się na zakup wybranego przez siebie egzemplarza Metro Adama, dodatkowo otrzymają indywidualną tablicę rejestracyjną o numerach G0 ADAM1, G0 ADAM2 lub G0 ADAM3.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Grupa Plichta zbuduje nowy salon Kia w Olsztynie

W Tomaszkowie na południe od Olsztyna, przy obwodnicy miasta, powstanie nowy salon marki Kia. Inwestorem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *