czwartek , 5 sierpnia 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Motor Centrum

Nowy Opel Insignia już dostępny w Motor Centrum

Fot. Motor Centrum
Fot. Motor Centrum

W miniony piątek odbyła się ogólnopolska premiera długo wyczekiwanego, flagowego modelu Opla – Nowej Insignii. Zaproszeni na Miałki Szlak goście do swojej dyspozycji mieli trzy samochody w dwóch wersjach nadwozia – kombi oraz hatchback. Premierę nowego Opla w Motor Centrum uświetnił pokaz barmański w klimacie „Fire&Flame”.

Opel długo kazał nam czekać na drugą generację Insignii, ale myślę, że każdy kto zobaczy nową odsłonę tego modelu stwierdzi, że było warto. W samochodzie tym zmieniono praktycznie wszystko – od nazwy (Insignia Grand Sport – przyp. red.), poprzez gabaryty, wagę, po zastosowanie najnowszych technologii, które dostępne są w modelach marek premium. Opel naprawił błędy poprzednika i doszlifował jego zalety, więc Insignia ma spore szanse, aby namieszać w segmencie aut klasy średniej i stać się sprzedażowym hitem” – mówi Agnieszka Grygorowicz, Specjalista ds. marketingu, Motor Centrum.

Premiera Insignii Grand Sport jest kolejnym etapem strategii marki Opel na bieżący rok. Pod nazwą  „7 w 17”, bo takie miano nosi strategia, kryje się premiera siedmiu nowych modeli w 2017 roku.

Większość gości przyjechała do nas dla Insignii, ale nie możemy zapomnieć o Crosslandzie X, którego premiera odbywa się równolegle z Insignią. Crossland X łączy w sobie zalety minivanów i SUV-ów, tym samym bardzo dobrze wpisuje się w modę obecnie panującą w świecie motoryzacji. Obydwa auta mamy już dostępne na Miałkim Szlaku. Serdecznie zapraszamy na jazdy testowe do Motor Centrum. Jak widać gama oferowanych przez nas aut wciąż się poszerza, więc każdy odwiedzający nas klient znajdzie coś dla siebie” – dodaje Agnieszka Grygorowicz.

Źródło: Motor Centrum

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Energa udostępnia kierowcom innowacyjne ładowanie pojazdów na słupach oświetleniowych w Gdyni

Energa Oświetlenie, spółka zależna Energi z Grupy ORLEN, w ramach współpracy z Urzędem Miasta Gdyni zainstalowała kolejne dwie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *