piątek , 27 listopada 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowy salon Dacia kończy kolejny etap budowy nowej siedziby Grupy Zdunek w Gdańsku

Nowy salon Dacia kończy kolejny etap budowy nowej siedziby Grupy Zdunek w Gdańsku

Serwis oraz salony samochodowe Grupy Zdunek przy ulicy Miałki Szlak w Gdańsku, są siedzibą firmy Tadeusza Zdunka od ponad 40 lat. To w tej lokalizacji gdański przedsiębiorca rozpoczął swoją przygodę z motoryzacją i biznesem z nią związanym. Dwa lata temu rozpoczęła się gruntowana przebudowa tych obiektów – powstały tam salony marek BMW i BMW Motorrad (motocykle), DS Automobiles, Renault, a teraz także Dacia. 

Ostatni z salonów był przedostatnim etapem największej w historii Grupy inwestycji. W przyszłym roku planowane jest rozpoczęcie robót budowalnych przy salonie samochodów BMW, który przeniesiony zostanie z obecnego miejsca na „czoło” budynku, które dopiero powstanie.

Zanim to jednak nastąpi, firma ma powody do świętowania zakończenia budowy obiektu Renault oraz Dacia. Marka, który jako pierwsza zagościła w portfolio firmy doczekała się reprezentacyjnego przedstawicielstwa.

Przestronny salon o powierzchni 1400 m² i wysokości dwóch kondygnacji eksponuje kilkanaście modeli z gamy Renault i kilka obecnych w ofercie marki Dacia.

Poza salonem sprzedaży, obiekt dysponuje nowoczesnym zapleczem serwisowym i parkiem samochodów demonstracyjnych. Jest to obecnie jeden z trzech salonów tych marek w Trójmieście. Wszystkie – od Gdańska, przez Sopot, po Gdynie działają pod marką firmy Zdunek.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Hybrydy wkraczają do Renault – gama nowych modeli E-Tech w Renault Zdunek

Motoryzacja przechodzi dynamiczne zmiany, a wraz z nią pojawiają się nowe rodzaje napędu. Konieczność obniżenia ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *