poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Nowy salon Hyundai Margo w Gdańsku rozpoczął działalność

Nowy salon Hyundai Margo w Gdańsku przy Kartuskiej-09588Nowy, flagowy obiekt dealera Margo, zlokalizowany przy ulicy Kartuskiej 381 rozpoczął w poniedziałek 8 kwietnia swoją działalność. Prace przy budowie nowego salonu rozpoczęły się w ostatnim kwartale 2017 roku. Wybudowany od podstaw obiekt mieści salon ekspozycyjny, serwis, blacharnię oraz m.in. stację kontroli pojazdów. Jest to drugi salon marki Hyundai w Gdańsku i zarazem trzeci pod auspicjami firmy Margo. 

Salon powstał przy jednej z głównych, wylotowych arterii z Gdańska. Budynek schowany jest za ekranami akustycznymi, ale wysoki pylon z szyldem Hyundai’a widoczny jest ponad nimi.

W budynku znajduje się ekspozycja co najmniej 12 samochodów. Sporo miejsca wygospodarowano także wokół salonu. Cała strefa jest wyraźnie podzielona na miejsca dla klientów, auta demonstracyjne oraz „magazyn” nowych samochodów, czekających na wydanie. Serwis posiada 15 stanowisk.

Nowy salon Hyundai Margo w Gdańsku przy Kartuskiej-09596

Nowa siedziba Margo jest najnowocześniejszym i największym salonem marki Hyundai w regionie. Dealer związany jest tylko i wyłącznie z tą koreańską marką, a mariaż obu firm trwa już 20 lat. Poza nowym obiektem w Gdańsku, Margo posiada autoryzowany salon sprzedaży i serwis w Gdyni przy ulicy Morskiej 511 oraz punkt sprzedażowy w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 250.

Nowy salon w Gdańsku otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00 oraz w soboty, od 9.00 do 14.00.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Klasyka i nowoczesność – Citroën GSA i nowy Citroëna C4 w Citroën Zdunek

Dealer Citroën Zdunek z Gdańska zaprasza na premierę najnowszej generacji modelu C4. W dniach 10 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *