piątek , 27 listopada 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowy salon marki Peugeot w brawach Grupy Zdunek już gotowy

Nowy salon marki Peugeot w brawach Grupy Zdunek już gotowy

Koncern PSA rośnie w siłę w strukturach Grupy Zdunek. Do marek Citroen i DS wkrótce dołączy Peugeot. Gdański salon tej marki pod skrzydłami jednej z największych Grup dealerskich w Polsce jest już gotowy do użytku i wkrótce rozpocznie działalność. 

Grupa Zdunek nawiązała współpracę z koncernem PSA kilka lat temu.

Pierwszym „dzieckiem” tego małżeństwa był obiekt marki Citroen. W tym roku, w kwietniu, mimo panującej pandemii, udało się otworzyć salon ekskluzywnej marki DS Automobiles, a w wakacje swoją działalność rozpoczął autoryzowany serwis Peugeot.

Wkrótce do zaplecza serwisowego dołączy również salon sprzedaży.

W obiekcie zlokalizowanym bezpośrednio obok przedstawicielstwa Citroen’a eksponowanych będzie kilka modeli. Nie jest to jednak salon docelowy.

Według planów Grupy Zdunek już na początku przyszłego roku powinna rozpocząć się nowa, duża inwestycja, która zlokalizowana będzie przy trójmiejskiej Obwodnicy. Znajdzie się tam kilka salonów różnych marek. Niektóre z nich będą nowością w ofercie Grupy.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Hybrydy wkraczają do Renault – gama nowych modeli E-Tech w Renault Zdunek

Motoryzacja przechodzi dynamiczne zmiany, a wraz z nią pojawiają się nowe rodzaje napędu. Konieczność obniżenia ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *