czwartek , 21 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Nowy salon Peugeot Zdunek w Gdańsku rozpoczął działalność

Po kilku miesiącach prac budowlanych, Grupa Zdunek oddała do użytku swój nowy salon, nowej dla siebie marki. Peugeot to kolejny francuski producent w portfolio firmy. Grupa Zdunek oferuje obecnie wszystkie wiodące francuskie marki samochodowe – Citroen’a, Peugeot’a, Renault oraz ekskluzywne i niszowe auta DS. Salon Peugeot Zdunek zlokalizowany jest przy Alei Grunwaldzkiej 295.

Działalność Peugeot Zdunek rozpoczęła się kilka miesięcy temu od uruchomiania autoryzowanego serwisu. Pozwoliło to firmie na zdobycie pierwszych klientów korzystających z samochodów tej marki. Jednak o rozpoczęciu działalności w pełnym tego słowa znaczeniu można mówić dopiero teraz – kiedy pracę zaczął także dział handlowy, a w salonie zaparkowały pierwsze modele.

W budynku eksponowanych może być pięć lub sześć samochodów. To jednak nieostatnie słowo dealera w tym zakresie.

Prawdopodobnie już na początku przyszłego roku Grupa Zdunek przystąpi do budowy nowych salonów przy trójmiejskiej Obwodnicy. Poza Peugeotem znajdą się tam także obiekty innych marek.

O plany związane z działalnością nowej marki w Grupie zapytaliśmy Panią Katarzynę Burdę, Dyrektor Zarządzającą markami z Grupy PSA

Jakie są plany na przyszłość marki Peugeot w Grupie Zdunek ?

Peugeot to kolejna marka w naszym portfolio i element długofalowej strategii budowy dużej i silnej Grupy dealerskiej, która jest w stanie zaoferować Klientom samochody z różnych segmentów. W perspektywie dwóch lat Grupa Zdunek planuje otwarcie kolejnych salonów przy trójmiejskiej obwodnicy. Zadebiutowały już u nas najświeższe modele samochodów spalinowych, elektrycznych oraz hybryd typu plug-in. Nie możemy się doczekać, aż pierwsze egzemplarze Peugeotów, prosto z naszego salonu, wyjadą na pomorskie drogi. 

Co czeka klientów w najbliższym czasie?

W salonie zaparkowały już modele, które są gotowe do prezentacji oraz jazd testowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz umawiania się na indywidualne spotkania z doradcami. Oferujemy instruktażowe jazdy testowe w towarzystwie doświadczonego konsultanta Peugeot, który wie wszystko na temat tej marki. Długość i poziom trudności trasy dopasowujemy do indywidualnych preferencji klientów. 

Czym Peugeot Zdunek przekona do siebie klientów?

Grupa Zdunek to ponad 40 lat pasji i doświadczenia. Ogromna i autentyczna miłość do motoryzacji, która pozwala na nieustanny rozwój. Jesteśmy dumni z kolejnej marki w naszym portfolio i ze świeżo otwartego salonu. Dziękujemy za zaufanie klientom, którzy od lat wybierają Grupę Zdunek. Troszczymy się o naszych klientów, tak aby byli w pełni zadowoleni z jakości oferowanych usług. Obsługa, którą proponujemy jest kompleksowa, obejmuje również odkup samochodu od klienta, finansowanie, ubezpieczenie komunikacyjne oraz obsługę posprzedażną. Tuż przy salonie Peugeot, w lipcu tego roku, uruchomiliśmy autoryzowany serwis. Realizujemy pełen zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, tak aby nasi klienci mogli cieszyć się swoim autem jak najdłużej. 

Salon Peugeot Zdunek w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 295 działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Serwis funkcjonuje w dniach poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 18:00, a w sobotę 9:00 – 15:00.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Toyota Yaris Cross już w trójmiejskich salonach

Do salonów Toyoty wjechały nowe modele Yaris Cross i będzie to już ekspozycja stała. Po …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *