wtorek , 19 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Nowy salon samochodów luksusowych B&W Partners w Straszynie

Nowy salon samochodów luksusowych B&W Partners w Straszynie-0778Na trójmiejskiej mapie salonów samochodowych pojawił się nowy obiekt. Tym bardziej interesujący, że nie jest autoryzowanym przedstawicielem jednej marki, lecz skupia on najbardziej ekskluzywne samochody świata różnych brandów. Firma B&W Partners rozpoczęła właśnie swoją działalność w Straszynie koło Gdańska. 

Okazały budynek zlokalizowany przy ulicy Objazdowej 11 już skrywa kilka ekskluzywnych samochodów, a wkrótce będzie ich jeszcze więcej.

Nie jest to pierwszy tego typu obiekt w Trójmieście, ale aktualnie już jeden z nielicznych. W ostatnim czasie z trójmiejskiego rynku zniknęły trzy, dobrze rozpoznawalne firmy, prowadzące nieautoryzowane salony sprzedaży luksusowych samochodów.

Właściciele firmy B&W Partners działają w tej branży od wczesnych lat 90-tych. Taki salon sprzedaży jest jednak pierwszym tego typu obiektem w ich działalności.

Budynek zaprojektowany został według wizji właściciela firmy i prezentuje najwyższą jakość wykończenia. Wystrój adekwatny jest do klasy prezentowanych w nim samochodów oraz statusu materialnego jego klientów. A ci są nie tylko Polakami. W Straszynie luksusowe samochody kupowali też Rosjanie, a nawet mieszkańcy Półwyspu Arabskiego.

Nowy salon samochodów luksusowych B&W Partners w Straszynie-0752

W chwili obecnej w salonie eksponowany jest jeden z 500 wyprodukowanych McLaren’ów 675LT, Maybach 57S z 2007 roku, Ferrari FF, dwa Bentley’e Continental GT, BMW M2, Mercedes-AMG S63 Coupe, Porsche 911 Turbo, Nissan GT-R, bardzo rzadki Excalibur Phaeton IV, Cadillac Escalade PLATINIUM Edition, ale także ekskluzywna łódź motorowa Insider 870.

Zobacz więcej: McLaren 675LT w MotoSPA w Gdańsku

Salon jest otwarty dla klientów od początku tego tygodnia. Odbiory budynku zostały wykonane raptem kilka dni temu. Czynimy również starania, aby uzyskać autoryzacje jednej z najbardziej elitarnych marek do sprzedaży jej samochodów w tym miejscu. Salon został zaprojektowany w taki sposób, aby zagwarantować naszym klientom komfort i bezpieczeństwo, a także poczucie prywatności – informuje Karol Długołęcki z B&W Partners.

Nowy salon samochodów luksusowych B&W Partners w Straszynie-0747

Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio przy zjeździe z trójmiejskiej Obwodnicy w dobrze widocznym i ogólnodostępnym miejscu. Teren stopniowo będzie zapełniał się samochodami oferowanymi na sprzedaż, jednak te najdroższe i tym samym najciekawsze modele, eksponowane są w budynku.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *