poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider

Nowy salon Van Pro Center w Mercedes-Benz Wróbel w Straszynie

Nowy VanProCenter w Mercedes-Benz Wróbel w Straszynie-04406Od listopada 2017 roku, w salonie Mercedes-Benz Mirosław Wróbel Sp. z o.o w Straszynie, funkcjonuje nowy salon samochodów dostawczych Van Pro Center. W ofercie znajdują się modele Citan Van i Kombi, Vito, Sprinter, Klasa V oraz Klasa X. 

Budynek ma powierzchnię około 200 metrów kwadratowych i jest w stanie pomieścić 3 samochody. Ponadto oddział oferuję pełną obsługę serwisową oraz blacharsko-lakierniczą wraz z magazynem części zamiennych do aut osobowych, dostawczych i ciężarowych.

W salonie znajdują się wydzielone miejsca dla handlowców, w których prowadzą rozmowy z klientami. Do dyspozycji jest również rozbudowany park samochodów demonstracyjnych.

Grupa Wróbel to firma od prawie 25 lat posiadająca autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz. Sieć salonów i serwisów spółki, to obecnie dziewięć oddziałów Mercedes-Benz, zlokalizowanych we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach, Lubinie, Zielonej Górze, Częstochowie i Straszynie k. Gdańska. Ten ostatni należy do Grupy Wróble od 2016 roku. Firma weszła w jego posiadanie w wyniku wykupienia spółki Eurotruck, który funkcjonował tutaj wcześniej.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *