niedziela , 12 lipca 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowy salon Volvo Car Plichta Gdynia zaprasza na Dni Otwarte

Nowy salon Volvo Car Plichta Gdynia zaprasza na Dni Otwarte

Nowe przedstawicielstwo marki Volvo w Gdyni funkcjonuje już od kilkunastu dni. Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji odwiedzić nowego salonu, Grupa Plichta zaprasza na Dni Otwarte w dniach 15-16 listopada. Jest to nie tylko okazja do zobaczenia najnowszego obiektu tej marki w Polsce, ale także promocje związane z rozpoczęciem działalności. Najnowszy salon Grupy Plichta zlokalizowany jest w Gdyni przy ulicy Morskiej 314.

Przygotowana z tej okazji oferta dla klientów nazywa się “6 rat w prezencie”. Dla osób zainteresowanych ofertą wynajmu długoterminowego lub prowadzących działalność gospodarczą Volvo obniżyło raty o równowartość 6 miesięcy finansowania. Polega to na obniżeniu sumy wszystkich rat w finansowaniu Volvo Car Financial Services o wartość co najmniej sześciu rat leasingowych dla wybranych modeli SUV z gamy Volvo. Oferta ważna jest tylko podczas Dni Otwartych, tj. 15 i 16- go listopada.

Serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego Salonu marki Volvo w Gdyni. Na naszych Klientów czeka nie tylko fantastyczna oferta na wszystkie modele w segmencie SUV, ale przede wszystkich fachowa obsługa, świeża kawa i miła atmosfera – wylicza Dyrektor Zarządzający Volvo Car Plichta Gdynia Łukasz Jarząb. Lubimy sprawiać radość. Nasi Klienci mogą wyjechać nowym samochodem i przed Świętami zyskać więcej środków na sprawianie prezentów innym – dodaje.

  1. Przykładowe kalkulacje w ofercie „6 RAT W PREZENCIE”:
    Volvo XC40 T3 Automat Momentum Pro: rata regularna 2933 zł netto, rata w ofercie „6 rat w prezencie” 1984zł netto
  2. Volvo XC60 B4 AWD Inscription: rata regularna 3431 zł netto, rata w ofercie „6 rat w prezencie” 2307 zł netto
  3. Volvo XC90 B5 AWD Inscription: rata regularna 5043 zł netto, rata w ofercie „6 rat w prezencie” 3048 zł netto

Wszystkie kalkulacje dotyczą produktu Full Service Leasing oraz zakładają 10% wpłatę własna, 24 raty, limit przebiegu w trakcie trwania umowy 40 tyś km.

Salon Volvo Car Plichta Gdynia to najnowocześniejszy i jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Uwagę zwraca prosta architektura, wzbogacona między innymi efektami świetlnymi LED na elewacji oraz charakterystycznym szwedzkim wystrojem wnętrza budynku.

Salon funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 900 – 1900 oraz w soboty od 900 do 1500.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Quadem próbował uciec gdańskim policjantom – został zatrzymany

Dzisiaj w nocy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcą quada, który próbował uniknąć kontroli i uciekając ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *