piątek , 24 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Ac Motors

Nowy sezon motocyklowy z Ac Motors

Wiosna w końcu zawitała na pomorze, a wraz z nią sezon motocyklowy. Miłośnicy jednośladów w tym roku wyjątkowo długo czekali na sprzyjające warunki do jazdy. Oto jakie wydarzenia czekają na motocyklistów w maju, zapytaliśmy największego na pomorzu multidealera motocykli, czyli Ac Motors.

Maj będzie bardzo gorący i nie chodzi nam tylko o temperaturę. Ac Motors skupia przy multi salonie w Rumi fanów takich marek jak Ducati, Triumph, Aprilia i Moto Guzzi.

Fot. Ac Motors
Fot. Ac Motors

Właśnie otworzyliśmy nasz drugi salon, jest to dealerstwo Yamahy zlokalizowane w Gdańsku na ul. Jabłoniowej 2. Reprezentując tak zacne marki czujemy się w obowiązku współtworzenia społeczności motocyklowej w Trójmieście. W każdy majowy weekend będzie się u nas naprawdę sporo działo. Już 6 maja rozpoczynamy cykl comiesięcznych wyjazdów pod hasłem ,,RIDE FOR FUN, czyli odjechane soboty z AC Motors”. Celem jest dobra zabawa, ale i wspólne poznawanie naszego regionu i jego historii. W każdą 1. sobotę miesiąca ruszamy śladami II Wojny Światowej. Najbliższy wyjazd startuje z salonu na Jabłoniowej.

Kolejna sobota (13.05) to ,,AKADEMIA ASÓW Ac Motors”, czyli trening i zajęcia doszkalające z technik jazdy. Zawsze dobrze jest podnieść własne umiejętności i zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze. Nasze szkolenie to 7h zajęć na Autodromie w Pszczółkach pod bacznym okiem instruktorów. Ta impreza wymaga wcześniejszego wpisania się na listę, warto się pośpieszyć, bo zostało dosłownie kilka miejsc.

Fot. Ac Motors
Fot. Ac Motors

Już na 20 maja szykujemy wielką fetę pod tytułem ,,YAMAHA NOWY POCZĄTEK”, czyli oficjalną inaugurację działania nowego salonu. Specjalnie z tej okazji na naszych gości czekać będą:
– Jazdy testowe motocyklami demonstracyjnymi Yamaha Motor Europe.
– Strefy BARBER i GIER PLANSZOWYCH – dla dużych i małych graczy.
– Nauka pierwszej pomocy w wykonaniu Motopozytywnych.
– Koncert, na scenie wystąpią 3 zespoły. Nie zabraknie muzyki w klimacie pop, rock i szant.

Na miejscu także konkurs w którym nagrodą jest YAMAHA NA WEEKEND. Otwarcie nowego salonu Yamahy zwyczajnie musi być naj naj najlepszą motocyklową imprezą tego roku w Trójmieście.

Fot. Ac Motors
Fot. Ac Motors

Ostatni weekend maja tj. 26-28.05 to ,,TRIUMPH DAYS” w Rumi. W tych dniach gościmy u nas motocykle demonstracyjne importera. Jest to wyjątkowa okazja by zaznać angielskiej filozofii jazdy w każdej możliwej odmianie. Najwięcej szczegółów dotyczących tego co się u nas dzieje znajdziecie na naszym Facbooku: https://www.facebook.com/ACMotors3City/

Filip Kozioł, Kierownik Sprzedaży i Marketingu Ac Motors

Trójmiejskich motocyklistów czeka może nie najdłuższy, ale za to naprawdę intensywny sezon. Fanom jednośladów pozostaje życzyć dużo słońca.

Źródło: AC Motors

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ćwiczenia ratownictwa medycznego na torze Autodrom Pomorze

23 września o godzinie 10.00 na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze w Pszczółkach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *