środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Nowy standard Nissan’a w Gdańsku

Nissan ZdunekKMJ - przebudowa salonu w Gdańsku-2Salon marki Nissan należący do ZdunekKMJ w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej przechodzi metamorfozę. Budynek zostanie dostosowany do najnowszego standardu japońskiej marki. Zmiany będą jednak nie tylko wizualne – w nowym obiekcie znajdzie się punkt sprzedaży i obsługi serwisowej elektrycznego modelu Leaf. Termin zakończenia prac planowany jest na połowę stycznia przyszłego roku.

Jest to pierwsza tak duża inwestycja Grupy Zdunek w markę Nissan od czasu przejęcia większościowego pakietu udziałów trójmiejskiego przedstawiciela w grudniu ubiegłego roku.

Nissan ZdunekKMJ - przebudowa salonu w Gdańsku-3

Zobacz również: Grupa Zdunek właścicielem większościowego pakietu udziałów w Nissan KMJ Kaszubowscy

Przykład nowego standardu wystroju wnętrza (fot. Nissan)
Przykład nowego standardu wystroju wnętrza (fot. Nissan)

Z początkiem listopada rozpoczęliśmy proces przebudowy salonu NISSAN ZDUNEK KMJ w Gdańsku zgodnie z nową Koncepcją Sprzedaży Detalicznej marki.
Opracowana przez Nissana koncepcja zakłada nie tylko modyfikację wystroju wnętrza obiektu, ale przede wszystkim koncentruje się na nowatorskim podejściu do obsługi klienta w otwartej i dynamicznej przestrzeni. Projekt stanowi rewolucję w zakresie sprzedaży detalicznej i przesuwa granice w branży motoryzacyjnej wkraczając w erę elektroniki i multimediów. Nowoczesne narzędzia sprzedaży, interaktywność, a także angażująca klienta zaawansowana technologia zmieniają sposób postrzegania marki i oferowanych modeli, natomiast dla klientów będą przyjemnym doświadczeniem – mówi Ilona Zmudczyńska, Kierownik Marketingu Nissan ZdunekKMJ.

Przykład nowego standardu salonu w Szczecinie (fot. Nissan)
Przykład nowego standardu salonu w Szczecinie (fot. Nissan)

Spełniając najnowsze standardy marki stacja dealerska ZDUNEK KMJ dołącza do grona dziewięciu autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu samochodów elektrycznych Nissana w Polsce, a wśród nich Nissana LEAF będącego najpopularniejszym samochodem elektrycznym na świecie. Na terenie obiektu zostanie zainstalowana najnowocześniejsza szybka ładowarka CHAdeMO, pozwalająca naładować akumulatory w czasie zaledwie 30 minut. Możliwość ładowania udostępniona będzie przez całą dobę wszystkim podróżującym w Trójmieście samochodom z napędem elektrycznym.

Modernizacja obiektu zakłada zmiany zarówno w salonie, jak i w serwisie. Dotychczas funkcjonujące w osobnym budynku biuro obsługi posprzedażnej oraz dział części zamiennych zostaną połączone z działem sprzedaży w głównym budynku. Poza usługami związanymi ze sprzedażą i serwisem obiekt oferuje również kompleksową obsługę w zakresie odkupu samochodów używanych, serwis blacharsko-lakierniczy, a także Stację Kontroli Pojazdów.

Nissan ZdunekKMJ - przebudowa-1310225

Mamy ogromną nadzieję, że nowa przestrzeń zachwyci naszych Klientów, zapewniając jednocześnie większy komfort korzystania z naszych usług. Bez wątpienia stawiamy na jakość i ciągły rozwój w przyszłości. Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że na czas przebudowy uruchomiliśmy tymczasowy salon Nissana, który funkcjonuje w ścisłym sąsiedztwie remontowanego budynku. Salon sprzedaży oraz serwis działają w pełnym zakresie, w standardowych godzinach – podsumowuje Ilona Zmudczyńska.

Salon Nissan ZDUNEK KMJ jest 16 obiektem w Polsce, który dostosował się do standardów Nowej Koncepcji Sprzedaży Detalicznej marki. Do końca roku 2018 program transformacji ma zapewnić spójność obsługi w całej sieci dealerskiej Nissana liczącej 2 500 punktów w Europie.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *