Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Nowy standard Yamahy w Trójmieście w AC Motors

Nowy standard Yamahy w Trójmiescie w AC Motors-121028W Gdańsku, przy ulicy Jabłoniowej, oficjalnie otwarto odświeżony salon marki Yamaha Motors, należący do firmy AC Motors. Jest to pierwsze w Polsce przedstawicielstwo tej japońskiej marki spełniające najnowsze i najwyższe standardy Yamahy. 

W nowym obiekcie zastosowano podział na trzy strefy – FEEL, MOVE i RACE. Każda z nich odpowiada innemu rodzajowi sprzedawanych motocykli i wyposażenia do nich. I tak na przykład w strefie MOVE eksponowane są skutery, strefa RACE to m.in. motocykle Enduro, a FEEL motocykle szosowe i supersportowe.

Nowością jest również multimedialna wyspa z monitorem i aplikacją My Garage, na której klient może skonfigurować swój wymarzony motocykl, albo odtworzyć konfigurację, którą wykonał sam na swoim tablecie, smartphonie lub komputerze.

Nowy standard Yamahy w Trójmiescie w AC Motors-03175

Odświeżony salon oferuje również rozbudowaną ofertę akcesoriów motocyklowych, których przy Jabłoniowej zgromadzono ponad 1000 sztuk.

AC Motors stawia sobie za cel zjednoczenie trójmiejskiego środowiska motocyklowego i w tym celu często inicjuje wydarzenia dla użytkowników jednośladów. Sztandarowym projektem dealera jest między innymi akademia jazdy, organizowana na torze Autodrom Pomorze w Pszczółkach oraz cykl wypraw, łączący pasję do motocykli z podróżami. Tegoroczna edycja prowadziła z Trójmiasta do Bieszczad, podczas której motocykliści pokonali łącznie blisko 5000 km w czasie 4 dni trwania eskapady.

Zespół Yamaha AC Motors
Zespół Yamaha AC Motors

Dzisiejsza konferencja ujawniła też plany rozwojowe AC Motors. Firma już w pierwszym kwartale 2018 roku uruchomi w Gdańsku nowy salon marki Triumph oraz outlet motocyklowy Inter Motors.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowy pokaz nowej Toyoty Yaris Cross w Toyota Walder Rumia

Do Trójmiasta, przedpremierowo, zawitał najnowszy model z gamy Toyoty: Yaris Cross. Nieduży SUV z segmentu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *