wtorek , 19 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Odświeżony salon BMW Zdunek w Gdańsku

Salon BMW Zdunek w Gdańsku po odświeżeniu-1290755Grupa Zdunek przyzwyczaiła już swoich klientów do nieustannego rozwoju. Każdego miesiąca w firmie zachodzą ważne, znaczące zmiany. Niedawno w Olsztynie uruchomiono nowy salon Zdunek Premium, a raptem kilka dni temu oddano do użytku odświeżony salon BMW w Gdańsku przy Miałkim Szlaku. Największą metamorfozę przeszedł punkt sprzedaży motocykli oraz serwis samochodów. 

Ten pierwszy pozostał w kompleksie przy ulicy Miałki Szlak, ale przeniesiony został do budynku, gdzie wcześniej znajdował się serwis motocykli. Teraz w salonie eksponowanych jest znacznie więcej modeli i znalazło się tam również rozbudowane stoisko z akcesoriami dla miłośników jednośladów. Serwis pozostał w tym samym miejscu, ale został przebudowany do aktualnych standardów BMW.

Zobacz również: Nowy salon Zdunek Premium w Olsztynie

Podobne zmiany zaszły w dotychczas działającym salonie sprzedaży samochodów oraz w serwisie. Tam również wprowadzono zmiany, mające dostosować obiekt do wygórowanych wymagań, jakie stawia BMW swoim partnerom.

Zmieniono między innymi wystrój wnętrza i umeblowanie. W serwisie zbudowano stanowisko aktywnego przyjęcia oraz wydzielono część hali serwisowej tylko dla BMW (obok pozostał serwis Renault/Dacia).

Salon BMW Zdunek w Gdańsku po odświeżeniu-1290777

Jest to kolejny etap przemian w Grupie Zdunek. Autoryzowany Serwis w Gdańsku przy ulicy Miałki Szlak przeszedł zmianę, która podyktowana była podwyższeniem standardów obowiązujących w marce BMW. Podobne zmiany zaszły również w salonie samochodów oraz motocykli BMW – mówi Agnieszka Moczyńska, Dyrektor działu Marketingu Grupy Zdunek.

Grupa Zdunek prowadzi aktualnie również przebudowę salonu marki Nissan oraz modyfikacje obiektu marki Renault w Gdyni Cisowej.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *