BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Odświeżony salon Nissan Zdunek KMJ w Gdańsku

Otwarcie Nissan Zdunek KMJ - premiera nowego Nissana Micra i Leaf-1390774Czerwono-czarne barwy, nowa architektura, najnowsze standardy i dużo multimediów. Tak w skrócie można scharakteryzować zmiany, który zaszły w salonie Nissan Zdunek KMJ w Gdańsku. W środowy wieczór odbyła się gala otwarcia nowego budynku połączona z premierowym, pierwszym w Polsce publicznym pokazem nowej generacji Nissana Micry. Ponadto zaprezentowany został również elektryczny model Leaf, który dołącza do oferty trójmiejskiego dealera japońskiej marki. 

Salon przy Grunwaldzkiej przeszedł trwającą 3 miesiące metamorfozę dostosowującą go do najnowszego standardu marki Nissan.

Otwarcie Nissan Zdunek KMJ - premiera nowego Nissana Micra i Leaf-1400221Z początkiem listopada rozpoczęliśmy proces przebudowy salonu NISSAN ZDUNEK KMJ w Gdańsku zgodnie z nową Koncepcją Sprzedaży Detalicznej marki.
Opracowana przez Nissana koncepcja zakłada nie tylko modyfikację wystroju wnętrza obiektu, ale przede wszystkim koncentruje się na nowatorskim podejściu do obsługi klienta w otwartej i dynamicznej przestrzeni. Projekt stanowi rewolucję w zakresie sprzedaży detalicznej i przesuwa granice w branży motoryzacyjnej wkraczając w erę elektroniki i multimediów. Nowoczesne narzędzia sprzedaży, interaktywność, a także angażująca klienta zaawansowana technologia zmieniają sposób postrzegania marki i oferowanych modeli, natomiast dla klientów będą przyjemnym doświadczeniem.

Ilona Zmudczyńska, Kierownik Marketingu Nissan ZdunekKMJ

Otwarcie Nissan Zdunek KMJ - premiera nowego Nissana Micra i Leaf-1390772

Zobacz również: Nowy standard Nissana w Gdańsku

Spełniając najnowsze standardy marki stacja dealerska ZDUNEK KMJ dołącza do grona dziewięciu autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu samochodów elektrycznych Nissana w Polsce. Salon jest 16 obiektem w Polsce, który dostosował się do standardów Nowej Koncepcji Sprzedaży Detalicznej marki.

Podczas uroczystego otwarcia dokonano również pierwszej publicznej w Polsce prezentacji nowej generacji Micry. Ten popularny mały samochód przeszedł gruntowna zmianę.

Wyraźnie zmieniła się stylistyka nadwozia, które stało się bardziej muskularne i wyraziste. Sam samochód w stosunku do swoich poprzedników znacznie urósł i wydoroślał. Znawcy szybko rozpoznają ten kształt i skojarzą na jakim modelu bazuje nowa Micra – jego bliźniakiem jest aktualna generacja Clio, pochodzącego z siostrzanej marki – Renault.

Micra oferowana jest z manualną 5-biegową przekładnią, z trzema jednostkami napędowymi: wolnossącą benzynową o pojemności 1,0 l i mocy 73 KM, benzynową turbodoładowaną 0,9 l o mocy 90 KM oraz 1,5-litrową Diesla, również o mocy 90 KM.

Otwarcie Nissan Zdunek KMJ - premiera nowego Nissana Micra i Leaf-1400014

Gama nowego Nissana Micra składa się z pięciu poziomów wyposażenia: Visia, Visia+, Acenta, N‑Connecta oraz Tekna. Ceny podstawowego modelu rozpoczynają się od 45 990 zł.

Drugą nowością jest wprowadzony właśnie do oferty elektryczny model Leaf, który jest najpopularniejszym samochodem elektrycznym na świecie.

Otwarcie Nissan Zdunek KMJ - premiera nowego Nissana Micra i Leaf-1400123

Właśnie w związku z tym modelem, przed salonem pojawiło się nowe urządzenie. Jest nim najnowocześniejsza szybka ładowarka CHAdeMO, pozwalająca naładować akumulatory w czasie zaledwie 30 minut. Co więcej, możliwość ładowania udostępniona będzie przez całą dobę wszystkim podróżującym w Trójmieście samochodom z napędem elektrycznym.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ostatni etap prac na moście wantowym w Gdańsku. W sobotę zawężenie jezdni

Dobiegają końca prace konserwacyjne na moście wantowym im. Jana Pawła II w ciągu ul. Sucharskiego. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *