niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Olga Witman, prezes Mercedes Witman w gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce.

Olga Witman – Prezes Zarządu trójmiejskiego dealera Mercedes-Benz Witman Sp. z o.o. znalazła się w gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Pomorska bizneswoman zajęła 39 miejsce.

Fot. Mercedes Witman

Ranking 100 Kobiet Biznesu to projekt dziennika „Puls Biznesu”, który powstał w 2011 roku, aby promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu. „Puls Biznesu” dostrzega i docenia rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce. Najbardziej przedsiębiorcze z nich tworzą ranking „100 Kobiet Biznesu 2014”. Został on opublikowany 10 grudnia w formie ekskluzywnego dodatku do dziennika „Puls Biznesu”.

Projekt zakończyła uroczysta gala finałowa, podczas której zostały wręczone wyróżnienia laureatkom tegorocznego rankingu.

Podstawowym celem rankingu „100 Kobiet Biznesu” jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla Pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią.

Olga Witman jest Prezesem Zarządu trójmiejskiego dealera Witman od 2007 roku. Za jej kadencji Spółka przeszła restrukturyzację, której efektem jest wzrost przychodów firmy, a co najważniejsze przybywa jej zadowolonych Klientów. Olga Witman już po raz drugi znalazła się w zaszczytnym gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. W roku 2011 zajęła 65 miejsce, natomiast w tym roku 39, w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży do 50 mln zł.

Pomorska Bizneswoman jest kobietą, która z powodzeniem działa w zdominowanym przez mężczyzn świecie, doskonale łączy pracę zawodową z życiem prywatnym, jak sama mówi: „Mam cudowną rodzinę, przyjaciół i czas na swoje pasje. Jestem silna motywacją i organizacją, zmotywowana rodziną i swoimi pasjami, doświadczona niepowodzeniami, by ciągle próbować podejmować nowe wyzwania. jestem szczęśliwa.”

Źródło: Mercedes Witman

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Na Trasie Kaszubskiej w Gdyni praca wre

Trasa Kaszubska rośnie w oczach, w tym także jej część znajdująca się w Gdyni. Węzły …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *