czwartek , 21 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Olga Witman została ambasadorką Akademii Rozwoju Osobistego „Columbus”

Olga Witman Columbus-4346Prezes Zarządu firmy Mercedes-Benz Witman – Olga Witman, była gościem środowej Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, która organizuje spotkania z przedstawicielami ze świata biznesu. W tej edycji uczestniczyła ponad setka gości, a prezes salonu Mercedesa opowiadała między innymi o motywacji do pracy oraz przekazała swoje spostrzeżenia na tematy wypalenia zawodowego. 

Wykład o tytule „Motywacja – Jak przestać się wypalać?” odbył się w sali konferencyjnej Olivia Sky Club zlokalizowanej na 12 piętrze w jednym z biurowców w Oliwie. Wcześniej, w wydarzeniu udział brali między innymi Jarosław Bieniuk, który opowiadał uczestnikom o relacji sportu i biznesu, a także przedsiębiorca Bartłomiej Glinka, jeden z twórców logistycznego giganta – Omida Group.

Fundacja Columbus została przez nas powołana, aby wyjść na przeciw potrzebom ludzi młodych, którzy w liceum czy na studiach zdobywają wiedzę teoretyczną. My chcemy przekazywać im widzę praktyczną. W tym celu organizujemy spotkania z ludźmi, którzy osiągnęli sukces w życiu zawodowym i chcą się nim podzielić. Są to prezesi, dyrektorzy, menadżerowie – mówi Marek Rostkowski, jeden z prezesów Akademii Rozwoju Osobistego Columbus.

Olga Witman, podczas swojego wystąpienia opowiedziała nie tylko o motywacji i pasji w swojej pracy, ale także o ambitnym projekcie budowy pierwszego w Europie salonu AMG, który powstaje w Gdańsku – Oliwie.

Zapytana również o rentowność dealerstwa, zdradziła, że podstawą dochodu firmy w jej przypadku są naprawy blacharsko-lakiernicze. To na nich zarabia się najwięcej – powiedziała Olga Witman.

Zobacz więcej: Mercedes-Benz Witman buduje nowy, imponujący salon w Gdańsku

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Mercedes-Benz SL500 Brabus, kastomowy Chevrolet i rzadki Opel – studio Precyzyjni w pełni sezonu

Wiosna to dobry czas dla studiów zaawansowanej kosmetyki samochodowej. W tym okresie często pojawiają się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *