niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Opel Serwis Haller dostarczy samochody do Straży Granicznej

Serwis Haller, najstarszy dealer marki Opel w Polsce, wygrał przetarg na dostawę pojazdów patrolowych nieoznakowanych dla Komendy Głównej Straży Granicznej w Warszawie. Do 15 grudnia tego roku Serwis Haller dostarczy Straży 8 sztuk modelu Opel Astra V HB z najmocniejszym silnikiem benzynowym 1.6 i 200 KM.

W przetargu brane były pod uwagę takie kryteria jak zużycie paliwa, emisja dwutlenku węgla, emisja zanieczyszczeń, moc silnika i cena. Opel Serwis Haller zwyciężył w podsumowaniu wszystkich tych kategorii z dealerami z całej Polski, zdobywając 87,62 punktów na 100 możliwych. Firma dostarczy Straży wersję Dynamic w dwóch kolorach – szarym Cosmic i niebieskim Darkmoon. Samochody zostaną dodatkowo doposażone w m.in. ogrzewanie postojowe i dodatkową osłonę silnika. Fabrycznie zamontowany zostanie także fotel kierowcy z dodatkową regulacją podparcia lędźwiowego. Co istotne, samochody produkowane będą w Gliwicach.

– To dla nas duże wyróżnienie, że po raz kolejny jakość naszych samochodów oraz indywidualne podejście do klienta zostały docenione. Astra V jest cicha, wyróżnia się szerokim zakresem obrotów użytecznych i zużywa niewiele paliwa. Do tego ma wyraziste kontury i atletyczną sylwetkę, co doskonale odzwierciedla jej dynamiczny charakter. Wysoka jakość wykończenia wnętrza oraz eleganckie koła dopełniają ten wizerunek. Wszystko to oraz rozsądna cena zdecydowały o wygranej w przetargu – mówi Dariusz Gończ, Dyrektor Handlowy w firmie Serwis Haller.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Na Trasie Kaszubskiej w Gdyni praca wre

Trasa Kaszubska rośnie w oczach, w tym także jej część znajdująca się w Gdyni. Węzły …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *