poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Pełna gama nadwoziowa nowej Corolli w Toyota Walder

Nowa Toyota Corolla we wszystkich odmianach nadwoziowych w Toyota Walder w Chwaszczynie-09796Toyota Corolla XII generacji to tegoroczna nowość w salonach tej marki. W pierwszej kolejności na Pomorzu zadebiutowała odmiana sedan. Obecnie w ofercie są także warianty hatchback oraz kombi zwane Touring Sports. Tym samym debiut najnowszego wcielenia tego popularnego kompaktu w pomorskich salonach został zakończony i obecnie zapoznać się można już z wszystkimi wariantami nadwoziowymi. W przyszłym roku do sprzedaży trafi jeszcze specjalna wersja TREK, która będzie „samochodem dla aktywnych”, o lekko uterenowionym charakterze bazującą na kombi  Touring Sports. 

Corolla XII generacji zaprojektowana została na nowej platformie TNGA. Samochód jest większy i bardziej przestronny niż poprzednik. Ponadto, dołożono starań, aby nowa generacja oferowała lepsze właściwości jezdne, pewniejsze trzymanie się drogi i mniejsze zużycie paliwa.

Nowy model Corolli z nadwoziem hatchback i kombi będzie dostępny z silnikiem 1.2 Turbo o mocy 116 KM lub dwoma układami hybrydowymi do wyboru, w tym zupełnie nowym napędem o mocy 180 KM z silnikiem 2.0.

Zobacz więcej: Nowa Corolla sedan

Corolla z nadwoziem Touring Sports została zaprojektowana w Europie, w niedawno otwartym Centrum Designu w Zaventem. Dzięki platformie TNGA nowe kombi nie jest tylko rozbudowanym wariantem Hatchbacka, lecz zaprojektowanym niezależnie modelem. Auto ma rozstaw osi 2700 mm i oferuje najwięcej w segmencie miejsca na nogi dla pasażerów siedzących z tyłu.

Wszystkie warianty nadwoziowe eksponowane są w salonach Toyota Walder. Można tam też skorzystać z jazdy próbnej każdym z tych modeli.

Ceny modelu Hatchback rozpoczynają się od 75 900 zł. Corolla sedan kosztuje od 77 900 zł, a wariant kombi Touring Sports to wydatek minimum 78 900 zł.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Klasyka i nowoczesność – Citroën GSA i nowy Citroëna C4 w Citroën Zdunek

Dealer Citroën Zdunek z Gdańska zaprasza na premierę najnowszej generacji modelu C4. W dniach 10 …

2 komentarze

  1. Lepsza jak auris z wyglądu.

  2. Na jazdę próbna już jestem umówiony, silnik 2.0 180 KM najbardziej mnie interesuje jak w praktyce będzie działał. Pewnie wezmę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *