środa , 19 stycznia 2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_XC60
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow

PGD inwestuje w Gdańsku: nowy salon samochodów używanych Autopunkt i serwis Infiniti

W Gdańsku przy ulicy Budowlanych 67, uruchomiono nowy obiekt o motoryzacyjnym przeznaczeniu. Inwestycja należąca do Holdingu1 to salon sprzedaży samochodów używanych Autopunkt Pewne Używane, ale także nowa lokalizacja autoryzowanego serwisu marki Infiniti.

Autopunkt Pewne Używane to sieć, składająca się z 11 salonów zlokalizowanych w całej Polsce. Salon uruchomiony w Gdańsku jest pierwszym, w północnej części naszego kraju. Firma powiązana jest z Grupą PGD, jedną z największych grup dealerskich w Polsce, będącą przedstawicielem takich marek jak Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, SEAT, Suzuki oraz Volvo.

W portfolio grupy jest także także firma Express, będąca jedna z największych wypożyczalni samochodów w Polsce oraz Traficar Auta na Minuty.

Salon samochodów używanych Autopunkt Pewne Używane oferuje pojazdy pochodzące przede wszystkim z wypożyczalni długoterminowych, wprowadzając przy tym standard obsługi, jak przy zakupie samochodów nowych. W ofercie są samochody stosunkowo młode – od roku do 5 lat, wyłącznie z pewnym przebiegiem i historią. Dominują samochody popularnych marek takich jak VW, Ford, Opel, Hyundai czy Toyota.

Na miejscu dysponujemy około 60 samochodami dostępnymi od ręki. Istnieje możliwość zakupu samochodu z innych oddziałów naszej grupy i dostarczenia go do Gdańska – informuje Paweł Porębski, Kierownik ds. Wdrożeń i Optymalizacji Autopunkt Pewne Używane. Naszym wyróżnikiem jest pełna kompleksowość usługi – od profesjonalnej pomocy przy zakupie nowego samochodu poprzez ubezpieczenie, finansowanie, dodatkową gwarancję i odkup dotychczas używanego samochodu. Posiadamy na miejscu własny serwis – Specbox, gdzie samochody są sprawdzane. Zapewniamy też obsługę posprzedażną – czyli możliwość serwisowania nabytych u nas samochodów – dodaje.

Pozostając w temacie serwisowym, nowy obiekt w Gdańsku oferuje coś jeszcze – to właśnie tutaj przeniesiony został autoryzowany serwis marki Infiniti, która w Trójmieście nie jest już obecna.

Zobacz również: Infiniti opuszcza Trójmiasto

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Trasa S6 – w trójmieście mało optymistycznie, ale na Kaszubach prace na ukończeniu!

Budowa nowej drogi S6 tzw. Trasy Kaszubskiej, łączącej trójmiasto z Lęborkiem, to w tej chwili …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *