niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. KWP

Piątkowe i sobotnie utrudnienia na drogach w Gdańsku

Gdańscy policjanci informują, że w związku z weekendowymi imprezami należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska, turystów oraz wszystkich osób, którzy będą przemieszczać się ulicami miasta.

W piątek w godz. 21:30 – 22:55 na ulicach Gdańska odbędzie się nocny przejazd motocyklistów pod nazwą „Świeć Przykładem Nocą”. Kolumna motocyklistów przemieszczać się będzie następującymi ulicami: Miałki Szlak, Elbląska, Podwale Przedmiejskie, Wały Jagiellońskie, Podwale Grodzkie, Błędnik,  Al. Zwycięstwa, Al. Grunwaldzka, Miszewskiego, Wyspiańskiego, Plac Komorowskiego, Al. Legionów, Al. Rzeczypospolitej, Al. Jana Pawła II, Czarny Dwór, Droga Zielona, Marynarki Polskiej, Jana z Kolna, Wały Piastowskie, Podwale Grodzkie, Wały Jagiellońskie, Podwale Przedmiejskie, Elbląska i Miałki Szlak.

W sobotę o godz. 15:00 rozpocznie się procesja wiernych Kościoła Zielonoświątkowego. Trasa przemarszu odbywa się następującymi ulicami:

Armii Krajowej, 3 Maja, Hucisko, Wały Jagiellońskie, Podwale Grodzkie, Wały Piastowskie, Pomnik Poległych Stoczniowców, Doki, Łagiewniki, Heweliusza, Rajska, Wielkie Młyny, Podmłyńska, Pańska, Węglarska, Św.

Ducha, Kozia, Piwna, Chlebnicka, Pończoszników, Długi Targ i Zielona Brama, gdzie o godz. 18:00 planowane jest zakończenie procesji.

W tym samym dniu w godzinach 17:00 – 18:30 na terenie Śródmieścia odbędzie się uroczysty przemarsz Orkiestr Dętych. Uczestnicy tego zgromadzenia przejdą ulicami: Długa, Długi Targ, Tkacka, Kołodziejska, Węglarska, Grobla II oraz Świętojańska.

W czasie trwania imprez i procesji należy spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu drogowym. Apelujemy do wszystkich osób, aby stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy i w miarę możliwości omijali te rejony Gdańska.

Policjanci będą strzegli bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska, turystów oraz wszystkich osób, którzy będą przemieszczać się ulicami miasta.

Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *