piątek , 22 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Serwis Haller

Pierwsi Klienci w Polsce odebrali Opla Astrę V

Partner sieciowy General Motors Poland – Serwis Haller przekazał kluczyki do pierwszego sprzedanego w Polsce Opla Astry nowej generacji. Wydany przez najstarszego i największego dealera marki Opel na Pomorzu samochód, to egzemplarz w wersji Elite, wyposażony w benzynowy, turbodoładowany silnik o pojemności 1.4 i mocy 150KM. Klienci odebrali kluczyki z rąk Macieja Błaszczyka, Kierownika Salonu Sprzedaży Serwis Haller w Elblągu.

Zdecydowałem się kupić Nowego Opla Astrę głównie ze względu na piękną stylistykę i najnowsze rozwiązania technologiczne, niedostępne w samochodach tej klasy innych producentów. Nasz nowy samochód wyposażony jest między innymi w moduł „Power Flex” oraz nowoczesny system multimedialny Intellilink – powiedział p. Henryk, pierwszy w Polsce nabywca Opla Astry V.

Zobacz również: Serwis Haller na Targach motoryzacyjnych 3TM

Serwis Haller postanowił uhonorować klientów, którzy jako pierwsi w Polsce odebrali Opla Astrę piątej generacji. W ramach nowej usługi „Serwis Haller Auto Kosmetyka & Spa”, samochód bezpłatnie opatrzony został pełnym pakietem ochrony karoserii dedykowanym dla aut nowych, dzieki czemu na długi czas zachowana zostanie głębia koloru i nadzwyczajny połysk lakieru. Z kolei wnętrze szczegółowo zaimpregnowano, aby lepiej znosiło trudy codzinnej eksploatacji. W ramach usługi, zabezpieczono takie elementy jak lakier, felgi, klosze lamp, szyby oraz tapicerka, a wraz z kluczykami wręczony został unikatowy brelok marki Swarovski.

„Bardzo się cieszę, że pierwszy w Polsce Opel Astra V wyjechał na elbląskie drogi z naszego salonu. To świetny samochód i jestem przekonany, że będzie długo służył naszym Klientom” – powiedział Maciej Błaszczyk.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Toyota Yaris Cross już w trójmiejskich salonach

Do salonów Toyoty wjechały nowe modele Yaris Cross i będzie to już ekspozycja stała. Po …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *