piątek , 12 sierpnia 2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Serwis Haller

Pierwsza w Polsce Nowa Zafira już na drogach Trójmiasta

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller po raz kolejny miał zaszczyt wprowadzić nowy model Opla na polski rynek. Nowa Zafira była prezentowana pod koniec września na trójmiejskich targach motoryzacyjnych 3TM, a już dwa tygodnie później pierwszy egzemplarz tego modelu opuścił gdański salon Serwis Haller. Co ciekawe, pierwszym w Polsce odbiorcą Nowej Zafiry nie była rodzina, a klient biznesowy, który ceni sobie wysoko walory i funkcjonalności nowego Opla.

Nasza działalność opiera się na częstym przemieszczaniu się po mieście, czasem potrzebujemy zabrać więcej osób, a czasem wozimy sprzęt diagnostyczny i dlatego siedmioosobowa Zafira była dla nas idealnym wyborem. Dziś już też wiemy, że warto było poczekać na nową wersję i to zarówno jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, jak nowinki techniczne wewnątrz auta” – powiedział Pan Łukasz, przedstawiciel firmy odbierającej auto z salonu.

Wyjątkowe połączenie funkcjonalności i optymalnego komfortu to specjalność Opla Zafiry, odkąd firma z Rüsselsheim wprowadziła rewolucyjny zintegrowany 7‑miejscowy układ foteli do segmentu kompaktowych minivanów w 1999 roku.

Od tego czasu klienci — głównie rodziny oraz profesjonaliści potrzebujący przestronnego i funkcjonalnego pojazdu do komfortowego pokonywania dalekich tras — kupili około 2,7 miliona tych samochodów. Nowa Zafira oferuje swoim użytkownikom wszystkie dobrze znane walory poprzednich generacji, w tym układ siedzeń Flex7®, ergonomiczne przednie fotele z certyfikatem AGR, bagażnik rowerowy FlexFix® czy adaptacyjne zawieszenie FlexRide.

Samochód otrzymał także nową, atrakcyjną stylistykę nadwozia i wnętrza podkreślającą jego przestronność oraz został znakomicie wyposażony w opcje łączności. Systemy multimedialne Opel IntelliLink najnowszej generacji z interfejsami Apple CarPlay i Android Auto oraz system Opel OnStar (z punktem dostępowym Wi‑Fi i obsługą transmisji w standardzie 4G/LTE – dostępność w wybranych krajach) gwarantują optymalną łączność, z której może korzystać kierowca oraz jego rodzina lub znajomi towarzyszący mu w podróży.

Nowością w segmencie wprowadzoną przez firmę Opel są w pełni diodowe reflektory adaptacyjne AFL LED, zapewniające maksymalną wygodę podróżowania komfortową Zafirą, którą doceni zarówno kierowca, jak i pasażerowie.

W Serwis Haller dokładamy wszelkich starań, aby nowości Opla docierały do naszych Klientów jak najszybciej. Stąd nasze wysokie zaangażowanie w Targi Motoryzacyjne z marką Opel i premiery nowych modeli MOKKA X i Nowa Zafira” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Używany i leciwy, ale z małym przebiegiem? Tak – ze Szwajcarii! Mercedes E320 W211 w Zdunek Samochody Używane

Mercedes Klasy E generacji W211 to, poza topowymi wersjami AMG, raczej mało ekscytujący samochód. Prezentowany …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.