środa , 20 stycznia 2021
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Pierwsze dwa supersportowe Audi R8 sprzedane w Audi Centrum Gdańsk

Pierwsze dwa supersportowe Audi R8 sprzedane w Audi Centrum Gdańsk

Audi R8 w Audi Centrum Gdańsk-02955Niedawno informowaliśmy o wprowadzeniu Audi Sport do oferty gdańskiego Centrum tej marki, a już spływają dobre wiadomości dotyczące sprzedaży. W listopadzie, nowych właścicieli znalazły dwa egzemplarze topowego, supersportowego modelu R8. Sprzedane zostały auta ekspozycyjne, prezentowane w salonie – żółty egzemplarz R8 Spyder oraz niebieskie R8 Coupe. 

Niezwykle oryginalnie wyglądający Spyder w żółtym kolorze „Vegas”, był pierwszym egzemplarzem tego modelu, jaki trafił do gdańskiego salonu. Pełnił on również rolę auta demonstracyjnego oraz wystawowego, między innymi podczas Targów Motoryzacyjnych  w październiku 2017 roku w AmberEXPO w Gdańsku. Samochód z przebiegiem około 4000 km wyceniony został na ponad 800 000 zł. Jako egzemplarz fabrycznie nowy, jego cena przekraczała 1,1 mln. zł.

Audi R8 w Audi Centrum gdańsk-1500267

Zobacz więcej: Audi R8 po raz pierwszy w Audi Centrum Gdańsk

Drugim sprzedanym modelem R8 w Audi Centrum Gdańsk jest wersja Coupe w niebieskim kolorze „Ara”. To egzemplarz nowy, niezarejestrowany i bez przebiegu. Jego cena wynosiła ponad 1 milion złotych.

Zobacz również: Dobry początek Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk

Oba modele R8 to pierwsze tego typu samochody, jakie wyjadą z salonu Audi Centrum Gdańsk do klientów docelowych. W przyszłym roku do sprzedaży wejdzie R8 po liftingu, ponadto zmieni się architektura salonu, która zgodna będzie ze standardem Audi Sport.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Toyota ze znaczkiem Suzuki? Tak! Nowe modele debiutują w Trójmieście

Japońska marka Suzuki już kilka lat temu zawarła umowę z Toyotą, dotyczącą współpracy. Polega ona ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *