czwartek , 4 czerwca 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Pierwsze dwa supersportowe Audi R8 sprzedane w Audi Centrum Gdańsk

Pierwsze dwa supersportowe Audi R8 sprzedane w Audi Centrum Gdańsk

Audi R8 w Audi Centrum Gdańsk-02955Niedawno informowaliśmy o wprowadzeniu Audi Sport do oferty gdańskiego Centrum tej marki, a już spływają dobre wiadomości dotyczące sprzedaży. W listopadzie, nowych właścicieli znalazły dwa egzemplarze topowego, supersportowego modelu R8. Sprzedane zostały auta ekspozycyjne, prezentowane w salonie – żółty egzemplarz R8 Spyder oraz niebieskie R8 Coupe. 

Niezwykle oryginalnie wyglądający Spyder w żółtym kolorze „Vegas”, był pierwszym egzemplarzem tego modelu, jaki trafił do gdańskiego salonu. Pełnił on również rolę auta demonstracyjnego oraz wystawowego, między innymi podczas Targów Motoryzacyjnych  w październiku 2017 roku w AmberEXPO w Gdańsku. Samochód z przebiegiem około 4000 km wyceniony został na ponad 800 000 zł. Jako egzemplarz fabrycznie nowy, jego cena przekraczała 1,1 mln. zł.

Audi R8 w Audi Centrum gdańsk-1500267

Zobacz więcej: Audi R8 po raz pierwszy w Audi Centrum Gdańsk

Drugim sprzedanym modelem R8 w Audi Centrum Gdańsk jest wersja Coupe w niebieskim kolorze „Ara”. To egzemplarz nowy, niezarejestrowany i bez przebiegu. Jego cena wynosiła ponad 1 milion złotych.

Zobacz również: Dobry początek Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk

Oba modele R8 to pierwsze tego typu samochody, jakie wyjadą z salonu Audi Centrum Gdańsk do klientów docelowych. W przyszłym roku do sprzedaży wejdzie R8 po liftingu, ponadto zmieni się architektura salonu, która zgodna będzie ze standardem Audi Sport.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Premiera! Nowa 911’tka Turbo S już w Porsche Centrum Sopot

Rynek samochodowy w Trójmieście budzi się z pandemicznego snu, fabryki światowych marek wznowiły produkcję, a ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *