MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Pierwsze urodziny Moto3m.pl

6-go października 2014 roku na portalu Moto3m.pl został zamieszczony pierwszy wpis dotyczący trójmiejskiego rynku motoryzacyjnego. Od tamtego czasu opublikowaliśmy ich 331. Każdego dnia na stronę Moto3m.pl zagląda kilkaset osób poszukujących najświeższych i rzetelnych informacji z branży motoryzacyjnej w Trójmieście.

Pierwszy opublikowany artykuł na Moto3m.pl dotyczył „Śniadania z Gwiazdami” – czyli spotkania ze swoimi klientami, zorganizowanego w Hotelu Mera Spa w Sopocie przez dilera Mercedes-Benz Witman.

Zobacz pierwszy opublikowany artykuł na Moto3m.pl

Kolejne wiadomości dotyczyły między innymi uruchomienia stacji ładowania elektrycznych samochodów w Gdańsku, odświeżonego Cayenne pokazanego w Porsche Centrum Sopot, a także Ferrari 512TR, które wystawione było na sprzedaż w salonie Morska Motors w Gdyni.

Początkowo publikowaliśmy zaledwie kilka wiadomości miesięcznie. Obecnie staramy się aby było to przynajmniej kilkanaście tygodniowo, a najlepiej między 2-5 dziennie.

Tworząc portal Moto3m.pl postawiliśmy na nowoczesną formę przekazywania informacji – czyli internet, który z powodzeniem wypiera media takie jak telewizja czy Radio, a czasami nawet prasę.

Recepta na sukces, okazała się prosta. Ogromna grupa ludzi, zainteresowana jest motoryzacją w regionalnym wydaniu. To właśnie do nich najczęściej trafiają publikacje Moto3m.pl. Zgromadzenie wszystkich informacji z branży w regionalnym ujęciu okazało się strzałem w 10-tkę.

Staramy się współpracować ze wszystkimi firmami z tej branży. Piszemy o nich, o tym co się u nich dzieje oraz przekazując informacje, które zainteresować mogą ich klientów, także tych potencjalnych.

Wyspecjalizowaliśmy się w tematyce samochodów ekskluzywnych. Jako pierwsi w Trójmieście zaczęliśmy je testować i prezentować na taką skalę. Na łamach naszego portalu pojawiły się miedzy innymi takie samochody jak BMW i8, Mercedes AMG-GT, Ferrari F430, Aston Martin DB9.

Zobacz: Samochody marzeń na Moto3m.pl

Jako jedyna ekipa dziennikarska uczestniczyliśmy także w pierwszej, publicznej prezentacji Mercedesa Klasy G w wersji G500 4×42 po ogłoszeniu jego wejścia do seryjnej produkcji.

Zobacz prezentację Mercedesa G500 4×42

Z każdym dniem podnosimy sobie poprzeczkę i staramy się wprowadzać coś nowego do naszej oferty. Platforma telewizyjna Moto3m TV dostarcza materiały wideo, niedawno uruchomiliśmy także Kalendarz Wydarzeń, w którym zamieszczamy informacje o nadchodzących wydarzenia z branży motoryzacyjne w Trójmieście i okolicach .

Pracujemy również nad kolejnymi udoskonaleniami portalu, funkcjonalności strony, oferty i wirtualnych produktów.

Cieszymy się, że jesteście z nami i bardzo za to dziękujemy.

Zespół Moto3m.pl

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolor ma znaczenie – Toyota Corolla TS Kombi w kolorze Super Green z dachem Night Sky Black

Toyoty rzadko goszczą w naszym cyklu “kolor ma znaczenie”. Jednak barwa Super Green with Night …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *