Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Pierwsze wydanie samochodu w nowym salonie DS Zdunek Trójmiasto

Pierwsze wydanie samochodu w nowym salonie DS Zdunek Trójmiasto

DS Zdunek Trójmiasto, będący nowym i zarazem pierwszym przedstawicielem tej marki w północnej Polsce, rozpoczął swoją działalność na początku kwietnia tego roku. Pod koniec maja wydany został pierwszy sprzedany egzemplarz – jest nim DS3 Crossback w wersji Performance Line, który trafił do klienta z województwa warmińsko-mazurskiego. 

W aktualnej gamie DS dostępne są dwa modele: podstawowy DS3 i większy DS7. Pierwszy egzemplarz jaki został wydany to ten mniejszy model. Miejski crossover wyróżnia się oryginalną stylistyką i awangardowymi elementami.

Klienci w pierwszej chwili podeszli do tego modelu całkowicie nie znając samochodu, po prostu z czystej ciekawości, a z każdą kolejną minutą dostrzegali zalety modelu DS3. Całość sprawiła na nich tak ogromne wrażenie, że niemal natychmiast zdecydowali się na podpisanie zamówienia. Klienci zaufali marce i modelowi do tego stopnia, że zdecydowali się na zakup bez odbycia jazdy testowej – opowiada Maciej Majewski, Kierownik Sprzedaży DS Zdunek Trójmiasto. W dniu dzisiejszym tuż po odbiorze samochodu, ich entuzjazm tylko wzrósł i utwierdził ich w przekonaniu, że dokonali najlepszego możliwego wyboru – dodaje.

W uroczystym wydaniu pierwszego egzemplarza uczestniczył także Prezes Grupy Zdunek – Tadeusz Zdunek.

Od lewej: Tyberiusz Kohnke, Dyrektor Zarządzający, Maciej Majewski, Kierownik Sprzedaży, Patryk Rogowski, Specjalista ds. sprzedaży oraz Tadeusz Zdunek, Prezes Zarządu

Egzemplarz, który jako pierwszy wyjechał z salonu DS Zdunek Trójmiasto to model w wersji Performance Line, który wyróżnia się między innymi czerwonymi zdobieniami – na przednim i tylnym emblemacie oraz dekielkach kół, a także we wnętrzu, które wykończone jest czerwonymi przeszyciami, innym wzorem tapicerki oraz alkantarą na desce rozdzielczej.

Marka DS nie była dotąd oferowana w Trójmieście, a skromna ilość przedstawicielstw w całym kraju powoduje, że trójmiejski salon obsługiwać będzie niemal całą północną część naszego kraju.

Niewątpliwie pojawienie się marki DS Automobiles na trójmiejskiej mapie samochodowej jest długo wyczekiwanym powiewem świeżości w segmencie Premium. Jeszcze przed otwarciem salonu otrzymywaliśmy licznie zapytania o możliwość pozyskania oferty oraz przeprowadzenia jazdy próbnej, co już wtedy było dowodem na bardzo duże zainteresowanie marką w naszym regionie – mówi Tyberiusz Kohnke, Dyrektor Zarządzający DS Zdunek Trójmiasto.

Salon w Gdańsku rozpoczął swoją działalność w bardzo niesprzyjającym okresie. Pandemia Covid-19, ograniczenia wyjść poza dom i nie pewna przyszłość wielu firm znacznie zmniejszyło zainteresowanie debiutem nowej marki i tym bardziej wpłynęło na sprzedaż.

Otwarcie salonu oraz jego praca przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności związanych z COVID-19 była dla nas szczególnym wyzwaniem w tym trudnym okresie. Jednak uznaliśmy, że nie powinniśmy dłużej czekać z debiutem marki DS Automobiles w północnej Polsce. Aktualnie z każdym dniem widzimy zwiększające się zainteresowanie gamą marki. Patrzę w przyszłość z optymizmem – jestem przekonany, że Czytelnicy coraz części będą spotykali samochody marki DS Automobiles na trójmiejskich drogach. – dodaje Tyberiusz Kohnke.

Największym zainteresowaniem klientów cieszy się  większy model – DS7 Crossback. Dealer zebrał już dwa zamówienia na ten model. Wkrótce przed salonem pojawią się kolejne egzemplarze przeznaczone do jazd testowych, w tym model w wersji E-TENSE, czyli hybrydowej, z silnikami o łącznej mocy 300 KM oraz z napędem na cztery koła.

To jednak jeszcze nie szczyt oferty. Jesienią tego roku do oferty trafi duża, luksusowa limuzyna segmentu E, oznaczona jako DS9. Będzie to konkurent takich samochodów jak BMW serii 5, Mercedes Klasy E oraz Audi A6. Francuska limuzyna charakterem najbardziej zbliży się jednak do „gwiazdy”, bowiem jej główną cechą będzie komfort i wygoda.

Analizując nasze niespełna dwa miesiące działalności i opierając się na dotychczasowych rozmowach mogę z głębokim uznaniem docenić klientów odwiedzających nasz salon DS Zdunek Trójmiasto. Nasi klienci charakteryzują się bardzo pozytywną energią, są bardzo otwarci i zainteresowani rozwiązaniami oferowanymi przez francuskiego producenta. Doceniają wygląd zewnętrzny, rozwiązania, funkcjonalność i estetykę wykończenia wnętrza. Zwracają uwagę na szczegóły i detale czyniące z modeli DS samochody wyjątkowe i oryginalne. Takie wspólne spotkania, rozmowy i jazdy testowe odbywające się w fantastycznej atmosferze powodują, że nasza praca jest czystą przyjemnością – mówi Maciej Majewski.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

I Independence Day w Trójmieście – czyli amerykańskie święto niepodległości z samochodami zza oceanu

Faecbook’owa grupa Amcary Trójmiasto postanowiła uczcić amerykańskie święto niepodległości w Trójmieście w motoryzacyjny sposób. Właściciele ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *