Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Mercedes-Benz Witman

Pierwszy salon w Trójmieście przychylny psom!

Autoryzowany diler marki Mercedes-Benz, firma Witman z Gdańska Oliwy jako pierwszy salon samochodowy w Trójmieście otwiera drzwi dla psów swoich klientów. Pomysł zrodził się latem, kiedy wielu klientów nie wiedząc czy mogą wejść do salonu ze swoim pupilem, zostawiało psy pod drzwiami firmy lub, co gorsze, w zaparkowanym przed nią samochodzie.

Fot. Mercedes-Benz Witman
Fot. Mercedes-Benz Witman

Sytuacja zmieniła się trzy tygodnie temu, wraz z pojawieniem się na drzwiach salonu Mercedes-Benz Witman grafiki, informującej o tym, że miejsce jest przyjazne dla psów. Tym samym diler Mercedes-Benz Witman dołączył do szeregu miejsc, takich jak restauracje, czy centra handlowe, do których bez obaw można wybrać się ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Wielu naszych klientów wybierając nowy samochód sprawdza przestrzeń bagażową, pod kątem przewożenia psów. Dla nas to jednoznaczny dowód, że wśród posiadaczy samochodów spod znaku gwiazdy, liczną grupę stanowią właściciele zwierząt. Wychodzimy im zatem naprzeciw umożliwiając tym samym odwiedzenie naszego salonu w towarzystwie swojego czworonoga – mówi Olga Witman, prezes zarządu Mercedes-Benz Witman.

Gdański salon Mercedes-Benz to jeden z najstarszych salonów tej marki w Polsce. Przy ul. Grunwaldzkiej 493 funkcjonuje on bowiem od połowy lat 90-tych.

Staramy się nie zwalniać tempa i być prekursorami nowych rozwiązań nie tylko w Trójmieście, ale także w Polsce – dodaje Olga Witman.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Już wkrótce podpisanie umowy na S6 Skórowo – Leśnice

Zakończyła się kontrola uprzednia Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, która dotyczyła postępowania przetargowego na projekt i budowę odcinka drogi ekspresowej S6 między …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *