Slider
Slider

Piotr Myszka – zaprzyjaźniony z Renault Espace od Renault Zdunek

Piotr Myszka prezentuje Renault Espace-1470345Piotr Myszka – żeglarz i reprezentant Polski w windsurfingowej klasie RS:X od kilku lat związany jest z Grupą Zdunek, w której promuję markę Renault. Zawodowo jak i prywatnie korzysta z luksusowego crossover’a Espace. Najnowsza generacja tego samochodu, oferowana od 2014 roku przeistoczyła się z typowego Vana w uniwersalny pojazd o luksusowo-użytkowym charakterze.

Piotr w swoim samochodzie najbardziej ceni przestrzeń. Jako ojciec trójki dzieci potrzebuje nie tylko miejsca, ale również komfortu i poczucia bezpieczeństwa. W Espace czuję się dobrze i pewnie… tak jak na wodzie –  podsumowuje Mistrz Świata.

Piotr Myszka prezentuje Renault Espace-1470325

Espace sprawdza się także w roli samochodu transportowego podczas przygotowań do regat. Pojemne wnętrze największego z osobowych Renault bez problemu mieści żagiel i stelaż oraz niezbędne dodatki do uprawiania dyscypliny jaką jest windsurfing. Duża deska windsurfingowa Mistrza ląduje z kolei na dachu. Wyładowany po brzegi Espace szybko i komfortowo zawozi Piotra Myszkę na miejsce treningu lub zawodów.

Piotr Myszka prezentuje Renault Espace-1470467

Zobaczcie jak wygląda codzienność Piotra Myszki i jego Renault Espace:

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *