niedziela , 9 sierpnia 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Plichta oficjalnie w rodzinie Audi

Plichta oficjalnie w rodzinie Audi

Audi Centrum Gdańsk Otwarcie-04293Piątkowy wieczór był wyjątkowy zarówno dla Aleksandra Plichty jak i jego pracowników. To właśnie dziś uroczyście, w towarzystwie zaproszonych gości otwarto salon Audi Centrum Gdańsk przy ul. Lubowidzkiej 44.

Dziękuję za to, że tutaj ze mną jesteście – tymi słowami uroczysty wieczór w Audi Centrum Gdańsk rozpoczął Prezes Aleksander Plichta.

Po wzruszającym przemówieniu i powitaniu gości nastąpiło odsłonięcie logo marki. Kierując się mottem przewodnim Audi – PRZEWAGA DZIĘKI TECHNICE – użyto do tego drona. Również rozesłane zaproszenia na wydarzenie były niecodzienne – w formie multimedialnych tabletów wyświetlajacych klip promujący wydarzenie.

Audi Centrum Gdańsk Otwarcie-04297

Otwarcie zostało zorganizowane z dużym rozmachem. Na tę okazję całkowicie przeorganizowano układ salonu. Stał się on przestronnym miejscem, mogącym pomieścić prawie pół tysiąca osób.

Audi Centrum Gdańsk Otwarcie-04352

Do dyspozycji gości był cały budynek. W różnych jego miejscach rozlokowano modele Audi, w tym topowe modele jak RS6, RS7 i S8.

Zaskakujące okazały się ekspozycje aut na stanowiskach serwisowych. To wszystko oprawione grą świateł robiło ogromne wrażenie – zgodnie przyznawali zaproszeni goście.

Audi Centrum Gdańsk Otwarcie-04306

Audi Centrum Gdańsk Otwarcie-04307

Podczas dzisiejszego otwarcia pracowali także handlowcy. Do dyspozycji gości byli sprzedawcy, którzy przyjmowali zamówienia na nowe modele. Z całą pewnością niebawem na trójmiejskich ulicach zobaczymy coraz więcej aut z czterema pierścieniami i charakterystyczną podkładką pod tablice rejestracyjne z podpisem Audi Centrum Gdańsk.

Audi Centrum Gdańsk Otwarcie-04310

Koncepcję architektoniczną salonu opracowało biuro Audi AG. Inwestycję współfinansował Alior Bank. Obiekt o powierzchni użytkowej 3084 m2 i kubaturze 27000 m2 powstał na działce o powierzchni prawie 30 000 m2.

Wewnątrz eksponowanych jest 19 pojazdów, a w hali samochodów używanych Audi Select Plus kolejnych 14.

Zespół Audi Centrum Gdańsk
Zespół Audi Centrum Gdańsk

Ponadto salon dysponuje flotą 15 aut demonstracyjnych i 10 aut zastępczych. Posiada również przestronny, 14-stanowiskowy serwis. Salon funkcjonuje od 12 września 2015 roku. Inwestorem była firma Plichta sp. z o.o. Sp. k.

Spektakl świateł to jedna z atrakcji przygotowanych przez organizatorów
Spektakl świateł to jedna z atrakcji przygotowanych przez organizatorów

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

GDDKiA przyspiesza realizację ekspresowej trasy wzdłuż Bałtyku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje się do realizacji drogi S6 na odcinku Koszalin ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *