niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Poczuj moc Porsche – przyjdź do Centrum Handlowego Klif!

Porsche Young Experience-08236Po raz kolejny marka Porsche zagości w Klifie – w dniach 13-22 maja szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów motoryzacji i miłośników pięknych aut. Będzie to doskonała okazja do poznania możliwości samochodów Porsche i wygrania atrakcyjnych nagród. Organizatorzy przewidzieli także mnóstwo atrakcji dla dzieci. 

Marka Porsche wraz z Klif Centrum Handlowym po raz kolejny zapraszają na pełne emocji, motoryzacyjne spotkania. W dniach 13-22 maja na terenie Klifu czekać będzie na klientów mnóstwo atrakcji! Przez cały czas trwania akcji organizatorzy zaplanowali konkurs, w którym do wygrania będzie samochód Porsche na weekend oraz nagrody dodatkowe sygnowane logo Porsche, m.in. gadżety w postaci kubków, koszulek, pendrive czy książek.

Zobacz również:Porsche Young Driving Experience w Klifie w Gdyni

Wystarczy zrobić jednorazowo zakup na kwotę min. 300 zł, zgłosić paragon i odpowiedzieć na łatwe pytanie konkursowe. Wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się w salonie Porsche Centrum Sopot do dnia 29 maja 2016. Dodatkowo, każdy kto będzie miał ochotę umówić się na jazdę próbną, wystarczy, że zostawi swoją wizytówkę w specjalnie przygotowanej strefie. Po zakończonej akcji promocyjnej zainteresowane osoby zostaną zaproszone do salonu Porsche na odbycie jazdy testowej.

Ale to nie wszystko! Organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego – w dwie soboty, 14 oraz 21 maja w godz. 13:00 – 17:00 powstanie specjalna Strefa Porsche, która zlokalizowana będzie na terenie parkingu centrum handlowego. W tych dniach każdy odwiedzający będzie miał możliwość obejrzenia najbardziej popularnych modeli Porsche, a także przejechania się wybranym autem! To nie lada gratka i niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy chcą poczuć moc silników Porsche i przekonać się o komforcie, jaki towarzyszy każdej przejażdżce.

Także najmłodsi fani motoryzacji i czterech kółek będą mogli przeżywać podobne emocje. Na potrzeby atrakcji dla dzieci powstanie Miasteczko Drogowe, które pełnić będzie także funkcję edukacyjną. W tych dniach do dyspozycji milusińskich będą wybrane, elektryczne modele Porsche w wersji mini. Dzięki temu każde dziecko będzie miało możliwość skorzystania z okazji do przejażdżki super autem! Oprócz tego najmłodsi fani motoryzacji zapoznają się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego. Weekendowe atrakcje z Porsche umilą czas zarówno dorosłym jak i dzieciom. Takiej okazji nie można przegapić – już dziś zaplanuj swój dzień z Porsche!

Źródło: Porsche Centrum Sopot

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Na Trasie Kaszubskiej w Gdyni praca wre

Trasa Kaszubska rośnie w oczach, w tym także jej część znajdująca się w Gdyni. Węzły …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *