środa , 28 września 2022
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Podróż miłośników luksusowych aut i motoryzacji. Rage Rally 2022 już za tydzień m.in. w Gdańsku

Rage Rally, 4-dniowa, pełna emocji podróż przez całą Polskę, rozpocznie się już 8 czerwca w Karpaczu. Niezapomniane wrażenia, adrenalina i fantastyczna zabawa to główne atuty imprezy, w której weźmie udział ponad 40 załóg, jadących w najbardziej luksusowych autach.

Karpacz, Wrocław, Bednary Driving City, Poznań oraz Gdańsk – to trasa tegorocznej wyprawy Rage Rally. Już 8 czerwca w Hotelu Tremonti Ski&Resort spotkają się pasjonaci motoryzacji, po czym wystartują w pełną niespodzianek podróż. W samym Karpaczu na uczestników czekają już pierwsze zadania i konkurencje. Jakie? O tym dowiedzą się już na miejscu.

Mat. prasowe

Trasa pełna niespodzianek. Dla uczestników i widzów

8 czerwca ekipa wyruszy do Wrocławia i będzie tam od godziny 16.00. Na trasie czekają na nich kolejne niezapomniane zadania. Spotkacie ich w pobliżu hotelu The Bridge Wrocław Hotel, z którego w godzinach wieczornych popłyną na kolację do restauracji La Maddalena. Wszystko po to, by nabrać sił i 10 czerwca wyruszyć do Poznania, po drodze odwiedzając Bednary Driving City. W samym Poznaniu oczekujcie na załogi o 19.30. w pobliżu Hotelu City Park, gdzie w towarzystwie zachodu słońca będzie można obejrzeć luksusowe auta. 11 czerwca ekipa wyruszy do Gdańska, gdzie około 15:00 spotkacie ich w pobliżu Portu Gdańskiego/Westerplatte. W trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznają się też z zasadami bezpiecznej jazdy i pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych.

Rage Rally. Jadą z nami najlepsi

Na trasie tegorocznej edycji Rage Rally spotkają się właściciele m.in. Ferrari, Porsche, McLaren-ów czy Lamborghini. Auta tej klasy mają coraz większą rzeszę fanów i coraz częściej pojawiają się na polskich ulicach.  Tradycją wydarzenia jest łączenie w ekipy pasjonatów i właścicieli luksusowych aut, z przedstawicielami świata szeroko pojętej kultury i mediów, którzy znani są ze swojego uwielbienia dla motoryzacji. W tym roku do ekipy Rally dołączyli Karolina Gilon, Kizo, mistrzowie Europy w rajdach Kamena Rally Team oraz Krystian Plato z TVN Turbo. Galę finałową w Gdańsku poprowadzi Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Jedziemy, żeby pomagać!

Łącząc przewodnie hasło Fundacji Siepomaga „Razem wielką mamy moc!” z hasłem Rage Rally „Nigdy się nie poddawaj” organizatorzy przejazdu, jak co roku, wybierają jeden cel, na który zostaje przekazane wsparcie pieniężne ze sprzedaży i zbiórki prowadzonej w trakcie wydarzenia. W tym roku tą osobą jest Lucuś, którego wspiera właśnie Fundacja Siepomaga. Lucuś cierpi na neuroblastomę IV stopnia – rzadkiego paskudnego raka, który każdego dnia odbiera mu część nieświadomej beztroski. Mimo to Lucjan jest pełnym szczęścia i uśmiechu dzieckiem, a całe życie dopiero przed nim.

Pieniądze ze sprzedaży merch’a, zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane rodzicom Lucusia. Dodatkowo podczas finału – 11 czerwca w Gdańsku, zorganizowana zostanie aukcja, w której do wylicytowania będzie luksusowe pióro międzynarodowej marki Visconti oraz trzy koszulki z autografami celebrytów biorących udział w Rage Rally – Karoliny Gilon, Kamena Rally Team, Kizo i innych.

Źródło: Organizator 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolejny raz zablokowali klasykami restaurację McDonald’s w Pruszczu Gdańskim!

Klasyczne blokowanie restauracji McDonald’s w Pruszczu Gdańskim to cykliczna impreza z zabytkową motoryzacją. Co roku …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.