środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

[Podsumowanie 2019] Toyota Walder i Lexus Trójmiasto – kolejny rekordowy rok

Dealerzy Toyoty mają powody, by mile wspominać miniony 2019 rok. W gamie tej bardzo lubianej przez Polaków marki zadebiutowało kilka nowych modeli, które szybko zaskarbiły sobie setki klientów. Toyota została trzecią, najpopularniejszą samochodową marką na Pomorzu, a kompaktowy model Corolla zajął IV miejsce w naszym województwie pod względem ilości rejestracji nowych pojazdów. Duży wkład w jej wyniki ma przedstawiciel Toyota Walder, który w całym 2019 roku sprzedał ponad 2000 nowych samochodów. 

Nowości jakie w minionym roku pojawiły się w gamie Toyoty to nowe wcielenie Corolli w kilku wersjach nadwoziowych, nowy SUV RAV4, luksusowa Camry, a także sportowa Supra.

Rok 2019 był rekordowy pod względem sprzedaży. W naszych salonach zlokalizowanych w Chwaszczynie i Rumi sprzedaliśmy 2 200 nowych samochodów – informuje Aneta Janczewska, Marketing Manager Toyota Walder – Ten niesamowity wynik jest efektem wielkiego zaangażowania Zarządu oraz Pracowników naszej firmy. Na każdym etapie procesu sprzedażowego oraz obsługi posprzedażnej przykładamy niezwykłą wagę do spełniania najwyższych norm jakościowych narzucanych dealerom Toyoty.

Za nowościami Toyoty przemawiają przede wszystkim napędy hybrydowe. Jednostki, które znajdziemy w nowej RAV4, Corolli i Camry cechują się bardzo dobrą dynamiką i jednocześnie niewielkim zużyciem paliwa. Zainteresowanie to wyraźnie odbija się w statystykach sprzedaży. Blisko 60% samochodów sprzedanych w salonach w Chwaszczynie i Rumi stanowią jednostki z napędem hybrydowym.

Rok 2019 to także wielkie inwestycje Grupy Walder

Miniony rok to przede wszystkim uruchomienie nowego salonu Lexus Trójmiasto w Gdańsku, przy Alei Grunwaldzkiej 270.

Jest to obecnie największy i najnowocześniejszy salon tej marki w Polsce. Zakończony i oddany do użytku pierwszy etap inwestycji obejmuje 3000 m² powierzchni, na której zlokalizowano salon sprzedaży nowych samochodów i wielostanowiskowy serwis wraz ze stanowiskiem mycia i przygotowania pojazdów. Drugi etap inwestycji obejmie dodatkowe 4000 m², gdzie docelowo znajdzie się salon sprzedaży samochodów używanych.

Doskonały wynik sprzedażowy, to dla nas pozytywny bodziec do dalszych działań w 2020 roku – kontynuuje Aneta Janczewska  – Planowane są kolejne inwestycje, które pozwolą znacząco umocnić pozycję Toyota Walder na lokalnym rynku. W chwili obecnej wciąż jeszcze koncentrujemy się na wyprzedaży modeli z rocznika 2019. Oferta wyprzedażowa spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Bijemy kolejne rekordy sprzedażowe modeli takich jak Yaris, Corolla oraz RAV4. Spodziewamy się też sporego zainteresowania Toyotą C-HR, która debiutuje w nowej wersji dwulitrowej hybrydy generującej moc 184 KM.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Uwaga na strefy! Straż Miejska w Gdańsku przypomina kierowcom o zasadach ruchu w rejonie Głównego Miasta

W rejonie Głównego Miasta w Gdańsku funkcjonują jednocześnie cztery strefy, w których obowiązują szczególne zasady …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *