BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Motor Centrum

Podsumowanie akcji “pomaganie przez naprawianie” w Motor Centrum

12 kwietnia w samo południe w Motor Centrum odbyła się konferencja, na której gdański multidealer podsumował pierwszy kwartał autorskiego programu wsparcia regionalnych organizacji pożytku publicznego ,,Motor Centrum. Pomaganie przez naprawianie”. Dzięki programowi Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci otrzymało nowoczesny pulsoksymetr RAD 5 wraz z końcówkami, 2 czujniki pulsoksymetryczne i 2 inhalatory mikro. Urządzenia tej klasy w znacznym stopniu podniosą jakość i komfort opieki nad małymi pacjentami.

Fot. Motor Centrum
Fot. Motor Centrum

Zgodnie z naszą deklaracja, że na zakup sprzętu przekażemy minimum 1% wartości usług serwisowych wykonywanych w naszej firmie, przelaliśmy środki na konto Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Dzięki tym pieniądzom udało się zrealizować z nawiązką pierwotne założenia zakupu sprzętu na potrzeby Hospicjum. Warto pamiętać, że 1% może naprawdę wiele naprawić, a każdy, kto serwisuje u nas swojego Opla, Chevroleta, Saaba, Harleya, Suzuki lub Mitsubishi wspiera jednocześnie pomorskie organizacje pożytku publicznego.

Marek Weltrowski-Knopik

Sprzęt ten pomoże wielu  pacjentom Pomorskiego Hospicjum Dla Dzieci. W ponad 8 letniej historii naszej Fundacji często zwracamy się do różnych firm i instytucji o wparcie. Teraz pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że to firma wyszła sama z inicjatywą tak wymiernego wsparcia dla nas.

Krzysztof Kaszubowski

Motor Centrum do współpracy w ramach swojego programu w każdym kwartale zaprasza inną organizację pożytku publicznego. Podczas spotkania zaprezentowano partnera 2 kwartału – jest nim Fundacja Trzeba Marzyć.

Fot. Motor Centrum
Fot. Motor Centrum

Cel, który chcemy zrealizować dzięki programowi w II kwartale to marzenia małej Mai i Lilki o własnym placu zabaw. Już nie możemy się doczekać, by zbudować te marzenia.

Małgorzata Matuszewska-Malawska

Fot. Motor Centrum
Fot. Motor Centrum

Nasza Fundacja spełnia marzenia dzieci, których życie jest zagrożone. W ten sposób, pragniemy sprawić by nasi podopieczni, choć przez chwilę przenieśli się w inny świat, pełen marzeń, tych najlepszych, spełnionych. Już nie możemy doczekać się wakacji i zrealizowania wspólnie z Motor Centrum kolejnych marzeń.

Rafał Dadej

Podczas spotkania podpisany został także list intencyjny pomiędzy Motor Centrum, a fundacją Trzeba Marzyć. Warto podkreślić, że jest to pierwszy w branży motoryzacyjnej w Polsce program tego typu. Oprócz wymiernych korzyści dla potrzebujących widać, że przynosi także dużo satysfakcji dla samym pracownikom Motor Centrum.

Widząc ten sprzęt i wiedząc jak bardzo jest potrzebny, odczuwamy ogromną satysfakcję. Jednak nie tylko wśród nas, pracowników akcja budzi pozytywne emocje. Równie entuzjastycznie odbierają ją nasi klienci.

Katarzyna Szcześniak-Harastowicz

W Gdańsku zrodziło się wiele różnych, słusznych projektów. Mamy nadzieję, że akcja ,,Motor Centrum. Pomaganie przez naprawianie” także zagości na stałe w naszym mieście.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolor ma znaczenie – BMW M4 Frozen Orange

BMW M4 gościło w naszym “kolorystycznym” cyklu już nieraz. Teraz powraca, ale barwie, o której …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *