Slider
Slider
Fot. KWP

Policja odzyskała skradzione Audi RS6

Fot. KWP
Fot. KWP

Gdańscy policjanci zwalczający przestępczość samochodową z komendy miejskiej odzyskali Audi RS6 warte 200 tys. zł. Auto skradziono w maju br. w Kołobrzegu. Do sprawy zatrzymano też 25-letniego właściciela warsztatu. Usłyszał on już zarzut paserstwa.

Policjanci zwalczający przestępczość samochodową z komendy miejskiej w wyniku pracy operacyjnej odzyskali Audi RS6 o wartości 200 tys. zł. Samochód znajdował się w jednym z warsztatów w Gdańsku. Funkcjonariusze ustalili, że został on skradziony w maju br. w Kołobrzegu, a pokrzywdzonym był obywatel Niemiec. Policjanci zabezpieczyli odzyskany pojazd, a właściciel warsztatu, gdzie znaleziono Audi, został zatrzymany. 25-latek trafił do policyjnego aresztu.


W trakcie czynności w warsztacie policjanci zabezpieczyli również dwa silniki samochodowe od pojazdów Audi. Wstępnie ustalono, że one także pochodzą z kradzieży.

Fot. KWP
Fot. KWP

W środę na podstawie zebranego przez śledczych materiału 25-latek usłyszył zarzut paserstwa. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *