niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Policjanci informują o utrudnieniach w ruchu drogowym 11 listopada

Jutro w godzinach 8.30 – 14.00 w Centrum Gdańska odbędzie się zgromadzenie publiczne p.n. „Parada Niepodległości”. Uczestnicy przejdą ulicami: Podwale Staromiejskie, Stolarska, Podmłyńska, Wielkie Młyny, Rajska, Heweliusza, Korzenna, Kowalska, Targ Drzewny, Targ Węglowy. O godz. 8.30 planowana jest zbiórka uczestników Parady Niepodległości, natomiast wymarsz kolumny planowany jest na godz. 10.30. Organizator przewiduje, że w zgromadzeniu weźmie udział około 15 tys. osób.

W związku z tym zgromadzeniem publicznym należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym łącznie z czasowym zamknięciem wymienionych ulic. Policjanci po przejściu parady będą otwierać zamknięte ulice. Apelujemy do kierowców, żeby w miarę możliwości omijali ten rejon Gdańska i korzystali z objazdów.

Zobacz również: Parada Niepodległości 2014

Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo na drodze. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane wyłączeniem ulic były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Policjant pomógł zagubionemu danielowi na trójmiejskiej obwodnicy

Policjant ruchu drogowego z Gdańska podjął dzisiaj nietypową interwencję. Funkcjonariusz na gdańskim odcinku obwodnicy zajął …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *