poniedziałek , 8 marca 2021
Slider
Fot. KWP

Policjanci wspólnie z PORD brali udział w akcji „odblaskowi w mieście”

Fot. KWP
Fot. KWP

Policjanci wspólnie z przedstawicielami Pomorskiego Ośrodku Ruchu Drogowego rozdawali odblaski pieszym w ramach akcji „Odblaskowi w mieście”. A wszystko w trosce o ich bezpieczeństwo. Działania były realizowane w kilku miejscach w województwie pomorskim, w tym w Redzie i w Rumi.

Policjanci z wejherowskiej drogówki 5 i 7 lutego 2019 roku w godzinach między 7:00 a 8:00 rano brali udział w akcji „Odblaskowi w mieście” organizowanej przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego. Akcja polegała na rozdawaniu pieszym kamizelek oraz opasek odblaskowych, aby byli lepiej widoczni na drodze.

Celem akcji było zachęcenie pieszych (dzieci i dorosłych) do korzystania z elementów odblaskowych także na terenie zabudowanym. Odblask w mieście to rozsądna konieczność.

Fot. KWP
Fot. KWP

Na terenie powiatu wejherowskiego akcja trwała dwa dni i obejmowała Redę oraz Rumię. Odblaski były rozdawane rano przy wybranych przejściach dla pieszych w godzinach 7:00–8:00 przy szkole w Redzie (ul. Łąkowa), oraz dzisiaj w tych samych godzinach, w Rumi przy galerii handlowej (ul.Sobieskiego).

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *