Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. KWP

Policyjne działania kontrolno-prewencyjne Truck i Bus w Tczewie

Wczoraj tczewscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego, Służby Celnej oraz Straży Granicznej przeprowadzili działania na drodze krajowej nr 22. Mundurowi kontrolowali samochody ciężarowe, autobusy i busy sprawdzając przede wszystkim stan techniczny pojazdów, posiadanie odpowiednich dokumentów, prędkość, dopuszczalną ilość osób przewożonych w pojazdach oraz stan trzeźwości kierowców.

Wczoraj tczewscy policjanci z ruchu drogowego wspólnie z funkcjonariuszami z Inspekcji Transportu Drogowego, Służby Celnej oraz Straży Granicznej pełnili wspólnie służbę na drodze krajowej nr 22.

Fot. KWP
Fot. KWP

Funkcjonariusze uczestniczyli w działaniach „truck i bus”, które ukierunkowane były na zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych w czasie przewozu ładunków i osób oraz na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas działań kontrolowano samochody ciężarowe, autobusy i busy sprawdzając przy tym stan techniczny pojazdów, posiadanie odpowiednich dokumentów, prędkość, dopuszczalną ilość osób przewożonych w pojazdach oraz stan trzeźwości kierowców.

Mundurowi w trakcie działań skontrolowali 98 pojazdów, w tym 11 autobusów i 60 samochodów ciężarowych. Interwencje zakończyły się w 34 przypadkach nałożeniem mandatów karnych na kierujących oraz zatrzymaniem 1 dowodu rejestracyjnego. Policjanci planują kolejne tego typu działania.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 36 powstaje nowy salonu marki Volvo

Dealer Volvo Drywa oficjalnie potwierdził budowę swojego nowego salonu. Obiekt powstaje w Gdańsku, przy ulicy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *