sobota , Grudzień 14 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / „Pomaganie przez naprawianie” – akcja społeczna Motor Centrum

„Pomaganie przez naprawianie” – akcja społeczna Motor Centrum

Motor Centrum Pomaganie przez naprawianie-09548Motor Centrum to firma, która mocno identyfikuje się z lokalną społecznością i od lat angażuje się w działalność dobroczynną. Od początku bieżącego roku uruchomiła program ,,Motor Centrum pomaganie przez naprawianie”.

Jego celem jest wspieranie fundacji pożytku publicznego, które działają w naszym regionie. W każdym kwartale wsparcie zostanie przekazane innej organizacji pożytku publicznego, która zajmuje się pomocą dla ludzi chorych i potrzebujących. Na ten cel gdański multidealer przeznaczy co najmniej 1% wartości usług serwisowych.

Naszą akcję „Motor Centrum pomaganie przez naprawianie” można wspomóc w bardzo prosty sposób – serwisując u nas swojego  Opla, Chevroleta, Saaba, Harleya, Suzuki lub Mitsubishi.  W ramach Motor Centrum Pomaganie przez naprawianie-09545współpracy z wybranymi organizacjami pożytku publicznego przekażemy co najmniej 1% wartości usług serwisowych wykonanych w Motor Centrum, w kolejnych kwartałach 2016 roku. Mogę zdradzić, że w skali roku będą to najprawdopodobniej dziesiątki tysięcy złotych. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do korzystania z naszych serwisów. Ta pomoc klientów nic nie kosztuje, a razem możemy wiele naprawić.

Marek Weltrowski-Knopik, Dyrektor, Członek Zarządu Motor Centrum

W pierwszym kwartale 2016 roku beneficjentem programu będzie Fundacja Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci. Środki zebrane w ten sposób pozwolą sfinansować  zakup pulsoksymetru Rad5 oraz czujników wielorazowego użytku. Pulsoksymetr jest to urządzenie służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi. Model Rad5 jest mały, lekki i dobrze wyłapuje czynności życiowe oraz nie przekłamuje odczytu. Urządzenie tej klasy w znacznym stopniu podniesie jakość i komfort opieki nad małymi pacjentami.

Dzisiaj, w salonie Suzuki przy ulicy Miałki Szlak doszło do podpisania listów intencyjnych pomiędzy stronami.

W spotkaniu udział wzięli: Marek Weltrowski-Knopik, Dyrektor Motor Centrum, Małgorzata Matuszewska-Malawska – Menadżer sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej Mitsubishi i Suzuki, Małgorzata Bałkowska – Prezes Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, dr n. med. Maciej Niedźwiecki-Przewodniczący Rady Fundacji i Kierownik Medyczny oraz Monika Bojarczuk – Kierownki Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

serce_MC

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nowe radiowozy dla gdańskich policjantów

Gdańscy policjanci dostali dzisiaj siedem nowych radiowozów. Pięć pojazdów służbowych zostało pozyskane dzięki wparciu gdańskiego ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *