wtorek , 26 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

„Pomaganie przez naprawianie” – akcja społeczna Motor Centrum

Motor Centrum Pomaganie przez naprawianie-09548Motor Centrum to firma, która mocno identyfikuje się z lokalną społecznością i od lat angażuje się w działalność dobroczynną. Od początku bieżącego roku uruchomiła program ,,Motor Centrum pomaganie przez naprawianie”.

Jego celem jest wspieranie fundacji pożytku publicznego, które działają w naszym regionie. W każdym kwartale wsparcie zostanie przekazane innej organizacji pożytku publicznego, która zajmuje się pomocą dla ludzi chorych i potrzebujących. Na ten cel gdański multidealer przeznaczy co najmniej 1% wartości usług serwisowych.

Naszą akcję „Motor Centrum pomaganie przez naprawianie” można wspomóc w bardzo prosty sposób – serwisując u nas swojego  Opla, Chevroleta, Saaba, Harleya, Suzuki lub Mitsubishi.  W ramach Motor Centrum Pomaganie przez naprawianie-09545współpracy z wybranymi organizacjami pożytku publicznego przekażemy co najmniej 1% wartości usług serwisowych wykonanych w Motor Centrum, w kolejnych kwartałach 2016 roku. Mogę zdradzić, że w skali roku będą to najprawdopodobniej dziesiątki tysięcy złotych. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do korzystania z naszych serwisów. Ta pomoc klientów nic nie kosztuje, a razem możemy wiele naprawić.

Marek Weltrowski-Knopik, Dyrektor, Członek Zarządu Motor Centrum

W pierwszym kwartale 2016 roku beneficjentem programu będzie Fundacja Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci. Środki zebrane w ten sposób pozwolą sfinansować  zakup pulsoksymetru Rad5 oraz czujników wielorazowego użytku. Pulsoksymetr jest to urządzenie służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi. Model Rad5 jest mały, lekki i dobrze wyłapuje czynności życiowe oraz nie przekłamuje odczytu. Urządzenie tej klasy w znacznym stopniu podniesie jakość i komfort opieki nad małymi pacjentami.

Dzisiaj, w salonie Suzuki przy ulicy Miałki Szlak doszło do podpisania listów intencyjnych pomiędzy stronami.

W spotkaniu udział wzięli: Marek Weltrowski-Knopik, Dyrektor Motor Centrum, Małgorzata Matuszewska-Malawska – Menadżer sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej Mitsubishi i Suzuki, Małgorzata Bałkowska – Prezes Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, dr n. med. Maciej Niedźwiecki-Przewodniczący Rady Fundacji i Kierownik Medyczny oraz Monika Bojarczuk – Kierownki Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

serce_MC

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *