sobota , 16 stycznia 2021
Strona główna / MOTO Lifestyle / Pomysły na świąteczne motoprezenty

Pomysły na świąteczne motoprezenty

Mikołajki i Święta Bożego narodzenia tuż tuż. 6 grudnia to tradycyjne, polskie święto ku czci świętego Mikołaja. Tego dnia często obdarowujemy się drobnymi upominkami. Co więc wsadzić do buta motoryzacyjnego maniaka? Jak co roku zastanawiasz się co sprawiłoby przyjemność Twojemu miłośnikowi motoryzacji? Trójmiejski rynek motoryzacyjny wychodzi Ci naprzeciw. Znajdziemy tu wiele pomysłów i inspiracji na niepowtarzalną niespodziankę mikołajkową, a także późniejsze Boże Narodzenie.  

Voucher do myjni Carwash SPA

Nowa, największa w Polsce, tunelowa myjnia Carwash SPA oferuje voucher na swoje usługi. Kwota jaką otrzyma do wykorzystania obdarowany jest dowolna i może zostać wykorzystana na wszystkie usługi myjni – czyli mycie w tunelu, myjnię bezdotykową, odkurzacze, pranie tapicerki, a także kosmetyki samochodowe.

Vouchery można zakupić w biurze myjni w Gdańsku przy ulicy Słowackiego 118 oraz na oficjalnej stronie internetowej carwashspa.pl

Fot. Carwash SPA

Voucher na wynajem samochodu w wypożyczalni KPR Cars

Fot. KPR Cars

Firma oferuje wynajem samochodów różnych klas, ale w większości są to sportowe pojazdy z silnikami o dużej mocy. W okresie przedświątecznym do każdego vouchera zakupionego za minimum 600 zł wypożyczalnia dorzuca kolejny o wysokości 100 zł do wykorzystania w restauracji Papieroovka Cider Garden. Oferta obowiązuje do 23 grudnia.

Jazdy torowe w ODTJ Autodrom Pomorze

Ośrodek doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze w Pszczółkach uruchomił niedawno sklep internetowy. Zakupić można vouchery na szkolenia indywidualne z instruktorem, a także samodzielny jazdy po torze szosowym. Ceny rozpoczynają się od 170 zł.

Akcesoria i gadżety motoryzacyjne

Salony samochodowe niemal każdej z marek oferują bogatą ofertę akcesoriów i gadżetów motoryzacyjnych. Mogą to być zarówno miniaturowe modele, odzież sygnowana logiem danego producenta, a nawet rowery. Ceny są mocno zróżnicowane – od kilkunastu do kilkuset złotych, a nawet kilku tysięcy złotych.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Dlaczego Toyota Yaris to najlepsze auto do doskonalenia techniki jazdy? Odpowiedz i wygraj 3h szkolenie

Regulamin konkursu pod nazwą: Dlaczego Toyota Yaris to najlepsze auto do doskonalenia techniki jazdy? 1  ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *