Slider

Ponad 50 Fiatów Tipo dostępnych „od ręki” w Auto Plus w Gdańsku

Podsumowanie roku w Centrum Motoryzacyjnym Auto Plus-1680725Fiat Tipo po raz kolejny dowiódł, że zasługuje na tytuł bestsellera, notując w styczniu 2019 roku najlepszy wynik sprzedaży do Klientów indywidualnych w segmencie aut kompaktowych. Miejsce numer jeden w klasie zapewniło Tipo aż 626 rejestracji dokonanych w ubiegłym miesiącu przez osoby prywatne. Całkowita sprzedaż modelu wyniosła w styczniu 992 sztuki, plasując Tipo na mocnym, siódmym miejscu w rankingu Top10 najchętniej wybieranych samochodów w Polsce.

Duży „magazyn” tych popularnych modeli ma gdański dealer Auto Plus. W ofercie salonu jest ponad 50 egzemplarzy Tipo w różnych wariantach, dostępnych od ręki. Czas oczekiwania na nowe samochody to w tej chwili od 3 do 4 miesięcy. Zakup auta z wyprzedaży jest więc nie tylko okazją cenową, ale także znacznym przyspieszeniem realizacji. Ceny TIPO w wersji sedan, z silnikiem 1.4 95 KM zaczynają się już od 44 900 PLN.

mat.prasowe
mat.prasowe

Dostępna jest pełna gama kolorystyczna, w tym nowy lakier Zielony Toscana. W standardzie klimatyzacja, radio, 6 poduszek powietrznych i koło zapasowe, a dodatkowo dealer umożliwia montaż instalacji LPG.

 

Styczniowy wynik to już kolejny rekordowy miesiąc Fiata Tipo. W zeszłym roku polscy kierowcy nabyli aż 8058 sztuk tego modelu, co stanowiło 62% wszystkich zarejestrowanych nad Wisłą nowych samochodów Fiata, i co zapewniło Tipo trzecie miejsce w klasie aut kompaktowych wśród klientów indywidualnych w całym 2018 roku.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *