wtorek , Listopad 12 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Porsche SPA & Detailing w Porsche Centrum Sopot
Fot. Porsche Centrum Sopot (Autor Marcin Przybyła)

Porsche SPA & Detailing w Porsche Centrum Sopot

Fot. Porsche Centrum Sopot (Autor Marcin Przybyła)

Nie tylko sprzedaż, a później należyty serwis samochodów, leży po stronie dealera. Zgodnie z nowymi i coraz wyższymi standardami obsługi klientów w markach Premium, salony samochodowe dostosowują się do rynkowych oczekiwań zwiększając wachlarz swoich usług. Nabywcy drogich i ekskluzywnych marek coraz częściej oczekują nienagannej prezencji swoich aut przez cały okres ich eksploatacji. Aby tak się stało niezbędne są odpowiednie narzędzia, kosmetyki i przede wszystkim wiedza osoby tym się zajmującej. 

Porsche Centrum Sopot, dotychczas korzystające z usług zewnętrznych firm „auto-detailingowych” postanowiło poszerzyć swoją ofertę o usługi typu „SPA dla samochodów”.

Usługi detailingu to ważny punkt w łańcuchu sprzedaży i usług posprzedażowych – informuje Karolina Łukaszewska-Kempa, Marketing Manager Porsche Centrum Sopot. Porsche Centrum Sopot zdecydowało się na otwarcie tego typu punktu bezpośrednio u siebie w Sopocie. Dla komfortu i wygody naszych klientów wprowadziliśmy kompleksową ofertę nie tylko dla samochodów nowych, ale także używanych. Poza standardową ofertą pielęgnacyjną wdrożyliśmy również m.in. takie usługi jak: aplikacja powłoki na szybę oraz felgi, zabezpieczenie lakieru, impregnację dachu materiałowego, czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki skórzanej i wiele innych. 

Wieloletnie doświadczenie osoby odpowiedzialnej za stworzenie działu SPA & Detailing w Porsche Centrum Sopot pozwala na przekonanie o wysokiej jakości usługi. Ciekawym rozwiązaniem jest nie tylko pielęgnacja samochodów, ale także usługa ich profesjonalnego mycia – z podwoziem włącznie – przy użyciu podnośnika.

Aby poznać szczegóły dotyczące ceny i czasu wykonania usługi zapraszamy do kontaktu z Porsche Centrum Sopot.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

KIA XCeed – między kompaktem i SUV’em

SUV’y zyskały ogromną popularność na rynku, ale mimo swojej funkcjonalności czasami bywają za duże, zbyt ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *