sobota , Styczeń 25 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Porsche SPA & Detailing w Porsche Centrum Sopot
Fot. Porsche Centrum Sopot (Autor Marcin Przybyła)

Porsche SPA & Detailing w Porsche Centrum Sopot

Fot. Porsche Centrum Sopot (Autor Marcin Przybyła)

Nie tylko sprzedaż, a później należyty serwis samochodów, leży po stronie dealera. Zgodnie z nowymi i coraz wyższymi standardami obsługi klientów w markach Premium, salony samochodowe dostosowują się do rynkowych oczekiwań zwiększając wachlarz swoich usług. Nabywcy drogich i ekskluzywnych marek coraz częściej oczekują nienagannej prezencji swoich aut przez cały okres ich eksploatacji. Aby tak się stało niezbędne są odpowiednie narzędzia, kosmetyki i przede wszystkim wiedza osoby tym się zajmującej. 

Porsche Centrum Sopot, dotychczas korzystające z usług zewnętrznych firm „auto-detailingowych” postanowiło poszerzyć swoją ofertę o usługi typu „SPA dla samochodów”.

Usługi detailingu to ważny punkt w łańcuchu sprzedaży i usług posprzedażowych – informuje Karolina Łukaszewska-Kempa, Marketing Manager Porsche Centrum Sopot. Porsche Centrum Sopot zdecydowało się na otwarcie tego typu punktu bezpośrednio u siebie w Sopocie. Dla komfortu i wygody naszych klientów wprowadziliśmy kompleksową ofertę nie tylko dla samochodów nowych, ale także używanych. Poza standardową ofertą pielęgnacyjną wdrożyliśmy również m.in. takie usługi jak: aplikacja powłoki na szybę oraz felgi, zabezpieczenie lakieru, impregnację dachu materiałowego, czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki skórzanej i wiele innych. 

Wieloletnie doświadczenie osoby odpowiedzialnej za stworzenie działu SPA & Detailing w Porsche Centrum Sopot pozwala na przekonanie o wysokiej jakości usługi. Ciekawym rozwiązaniem jest nie tylko pielęgnacja samochodów, ale także usługa ich profesjonalnego mycia – z podwoziem włącznie – przy użyciu podnośnika.

Aby poznać szczegóły dotyczące ceny i czasu wykonania usługi zapraszamy do kontaktu z Porsche Centrum Sopot.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Rejestracje 2019 w pomorskim: Volkswagen liderem, Octavia najpopularniejsza

2019 rok przyniósł zmianę na podium rankingu najczęściej rejestrowanych nowych samochodów w województwie pomorskim. W ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *