poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider
Fot. KWP

Poszkodowany w wypadku posiadał narkotyk

We wtorek w Kościerzynie na ul. Sikorskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego, który uderzył w drzewo. Na miejscu pracowali policyjni specjaliści, którzy wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadku. Funkcjonariusze podczas kontroli zabezpieczyli wewnątrz samochodu narkotyki. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

We wtorek o godz. 8.00 dyżurny kościerskiej Policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Sikorskiego w Kościerzynie. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci wraz z technikiem kryminalistyki.
Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, a policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną i zabezpieczał ślady.

Fot. KWP
Fot. KWP

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni kierowca volkswagena stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Ranny został 21-letni pasażer. Mundurowi sprawdzili samochód i w jego wnętrzu zabezpieczyli biały proszek.

Po badaniach okazało się, że jest to amfetamina. Narkotyki należały do 21-latka, który po opatrzeniu ran w szpitalu, został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *