poniedziałek , 1 czerwca 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Pożyczają Aurisy z Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Pożyczają Aurisy z Toyota Carter Gdańsk

Podstawowe i średnie odmiany Toyot Auris i Yaris nabywane są na świecie masowo przez wypożyczalnie. Podobny trend  Toyota Carter Gdańsk zauważa od pewnego czasu także w Trójmieście.

Co miesiąc przynajmniej 10 Aurisów i Yarisów z naszego salonu trafia do trójmiejskich wypożyczalni samochodów – mówi Filip Światkowski z Toyota Carter Gdańsk. – Także polskie wypożyczalnie decydują się na Toyotę, ponieważ obok niezawodności i korzystnych warunków serwisowych, konkurujemy ceną na przykład z Oplem, czy Hyundai-em.

Najpopularniejszym modelem Toyoty, trafiającym z Toyota Carter Gdańsk do trójmiejskich wypożyczalni jest Auris 1.6 132 KM, w odmianie „Active” za 55 900 złotych i „Premium” za 65 900 złotych.

Już w podstawowej wersji Auris wyposażony jest między innymi we wspomaganie kierownicy, układ kontroli trakcji, elektryczne szyby,  klimatyzację automatyczną i radio z Bluetooth. W odmianie Premium pojawia się dodatkowo kamera cofania, zaawansowany system multimedialny, czy skórzana kierownica.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Efekt weekendowych działań gdyńskiej drogówki i zapowiedź kolejnych

W miniony weekend funkcjonariusze gdyńskiej drogówki przeprowadzili działania kontrolno-profilaktyczne. Akcja była związana z utrzymaniem bezpieczeństwa ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *