Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Serwis Haller

Premiera nowego Opla Insignia podczas Biegu Europejskiego PKO Grand Prix Gdyni

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller prezentuje najbardziej zaawansowanego Opla w historii niemieckiej marki. Nowy Opel Insignia wjechał do salonów trójmiejskiego dealera jeszcze przed oficjalną premierą.

Jak przystało na flagowy model, Nowa Insignia Grand Sport charakteryzująca się  bezkompromisowo przestronnym nadwoziem o sportowej sylwetce dużego coupé. Druga generacja Opla Insignia imponuje nie tylko niezwykłym kształtem, ale i wyjątkowym wnętrzem a także przestrzenią bagażową o pojemności 1640 litrów — czyli o ponad 100 litrów większym niż w poprzedniej wersji. Największa limuzyna spod znaku srebrnej błyskawicy dysponuje zaawansowanymi rozwiązaniami, takimi jak matrycowe reflektory Opel IntelliLux LED®, ultranowoczesnymi systemami wspomagającymi kierowcę czy wyświetlaczem projekcyjnym HUD (Head‑up Display). Nowa Insignia wyposażona jest w innowacyjne opcje łączności pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym, a także w nowe funkcje systemu Opel OnStar, czyli osobistego asystenta, umożliwiającego skorzystanie z pomocy doradcy w razie awarii czy rezerwacji hotelu. Nowy flagowy model Opla jest pierwszym samochodem produkowanym w Rüsselsheim z ośmiobiegową automatyczną przekładnią, kamerą 360° i inteligentnym napędem na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego.

Nowa Insignia to wyjątkowy samochód o eleganckiej stylistyce, przestronnym wnętrzu i nowoczesnymi rozwiązaniami wspomagającymi kierowcę i pasażerów. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że jeszcze przed oficjalną premierą możemy zaprezentować flagową limuzynę Opla naszym klientom” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Serwis Haller uruchomi aż pięć aut demonstracyjnych w zróżnicowanych wariantach silnikowych oraz opcjach wyposażenia, tak aby Klienci mieli możliwość przetestowania nowej Insignii w możliwie najwiekszym zakresie konfiguracji i doboru najlepiej dopasowanych do swoich potrzeb rozwiązań.

Nowa Insignia będzie miała swoją trójmiejską premierę w dniach 5-7 maja podczas Biegu Europejskiego z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Prezentacja odbędzie się w Hali Widowiskowej Gdynia na stoisku Opel Serwis Haller, który jest Sponsorem Nagrody Głównej zawodów – samochodu Opel Adam.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kawalkada Porsche znowu na Pomorzu – Porsche Road Tour 2021 z Porsche Centrum Sopot

Coroczna tradycja i zarazem jedna z najciekawszych motoryzacyjnych imprez na Pomorzu – Porsche Road Tour …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *