poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider
Fot. Serwis Haller

Premiera nowego Opla Insignia podczas Biegu Europejskiego PKO Grand Prix Gdyni

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller prezentuje najbardziej zaawansowanego Opla w historii niemieckiej marki. Nowy Opel Insignia wjechał do salonów trójmiejskiego dealera jeszcze przed oficjalną premierą.

Jak przystało na flagowy model, Nowa Insignia Grand Sport charakteryzująca się  bezkompromisowo przestronnym nadwoziem o sportowej sylwetce dużego coupé. Druga generacja Opla Insignia imponuje nie tylko niezwykłym kształtem, ale i wyjątkowym wnętrzem a także przestrzenią bagażową o pojemności 1640 litrów — czyli o ponad 100 litrów większym niż w poprzedniej wersji. Największa limuzyna spod znaku srebrnej błyskawicy dysponuje zaawansowanymi rozwiązaniami, takimi jak matrycowe reflektory Opel IntelliLux LED®, ultranowoczesnymi systemami wspomagającymi kierowcę czy wyświetlaczem projekcyjnym HUD (Head‑up Display). Nowa Insignia wyposażona jest w innowacyjne opcje łączności pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym, a także w nowe funkcje systemu Opel OnStar, czyli osobistego asystenta, umożliwiającego skorzystanie z pomocy doradcy w razie awarii czy rezerwacji hotelu. Nowy flagowy model Opla jest pierwszym samochodem produkowanym w Rüsselsheim z ośmiobiegową automatyczną przekładnią, kamerą 360° i inteligentnym napędem na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego.

Nowa Insignia to wyjątkowy samochód o eleganckiej stylistyce, przestronnym wnętrzu i nowoczesnymi rozwiązaniami wspomagającymi kierowcę i pasażerów. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że jeszcze przed oficjalną premierą możemy zaprezentować flagową limuzynę Opla naszym klientom” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Serwis Haller uruchomi aż pięć aut demonstracyjnych w zróżnicowanych wariantach silnikowych oraz opcjach wyposażenia, tak aby Klienci mieli możliwość przetestowania nowej Insignii w możliwie najwiekszym zakresie konfiguracji i doboru najlepiej dopasowanych do swoich potrzeb rozwiązań.

Nowa Insignia będzie miała swoją trójmiejską premierę w dniach 5-7 maja podczas Biegu Europejskiego z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Prezentacja odbędzie się w Hali Widowiskowej Gdynia na stoisku Opel Serwis Haller, który jest Sponsorem Nagrody Głównej zawodów – samochodu Opel Adam.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *