wtorek , 26 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Serwis Haller

Premiera nowego Opla Insignia podczas Biegu Europejskiego PKO Grand Prix Gdyni

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller prezentuje najbardziej zaawansowanego Opla w historii niemieckiej marki. Nowy Opel Insignia wjechał do salonów trójmiejskiego dealera jeszcze przed oficjalną premierą.

Jak przystało na flagowy model, Nowa Insignia Grand Sport charakteryzująca się  bezkompromisowo przestronnym nadwoziem o sportowej sylwetce dużego coupé. Druga generacja Opla Insignia imponuje nie tylko niezwykłym kształtem, ale i wyjątkowym wnętrzem a także przestrzenią bagażową o pojemności 1640 litrów — czyli o ponad 100 litrów większym niż w poprzedniej wersji. Największa limuzyna spod znaku srebrnej błyskawicy dysponuje zaawansowanymi rozwiązaniami, takimi jak matrycowe reflektory Opel IntelliLux LED®, ultranowoczesnymi systemami wspomagającymi kierowcę czy wyświetlaczem projekcyjnym HUD (Head‑up Display). Nowa Insignia wyposażona jest w innowacyjne opcje łączności pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym, a także w nowe funkcje systemu Opel OnStar, czyli osobistego asystenta, umożliwiającego skorzystanie z pomocy doradcy w razie awarii czy rezerwacji hotelu. Nowy flagowy model Opla jest pierwszym samochodem produkowanym w Rüsselsheim z ośmiobiegową automatyczną przekładnią, kamerą 360° i inteligentnym napędem na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego.

Nowa Insignia to wyjątkowy samochód o eleganckiej stylistyce, przestronnym wnętrzu i nowoczesnymi rozwiązaniami wspomagającymi kierowcę i pasażerów. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że jeszcze przed oficjalną premierą możemy zaprezentować flagową limuzynę Opla naszym klientom” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Serwis Haller uruchomi aż pięć aut demonstracyjnych w zróżnicowanych wariantach silnikowych oraz opcjach wyposażenia, tak aby Klienci mieli możliwość przetestowania nowej Insignii w możliwie najwiekszym zakresie konfiguracji i doboru najlepiej dopasowanych do swoich potrzeb rozwiązań.

Nowa Insignia będzie miała swoją trójmiejską premierę w dniach 5-7 maja podczas Biegu Europejskiego z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Prezentacja odbędzie się w Hali Widowiskowej Gdynia na stoisku Opel Serwis Haller, który jest Sponsorem Nagrody Głównej zawodów – samochodu Opel Adam.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *