Slider
Slider
Fot. Premium Motors

Premium Motors sprzedało pierwszego w swojej historii Rolls-Royce’a

Fot. Premium Motors
Fot. Premium Motors

Premium Motors z Gdańska, sprzedało posiadanego w swojej ofercie Rolls-Royce’a Wraith. Egzemplarz ten był pierwszym, jaki firma sprowadziła do Polski. Na co dzień Premium Motors handluje używanymi modelami BMW. Wkrótce zamierza rozpocząć budowę nowego salonu, w którym sprzedawać będzie auta obu tych marek.

Opisywany egzemplarz Rolls-Royce’a Wraith trafił do Trójmiasta w maju tego roku. Uświetnił on uroczysty bankiet w Teatrze Szekspirowskim, podczas którego Premium Motors przedstawiło swoje plany rozwojowe.

Zobacz również: Pokaz Rolls-Royce’a Wraith w Teatrze Sekspirowskim w Gdańsku

Oferta sprzedaży zamieszczona była w popularnym serwisie aukcyjnym z ceną około 1.1 mln zł. Egzemplarz ten pochodził z roku 2014 i miał około 800 kilometrów przebiegu. Ostateczna cena transakcji nie jest znana. Samochód już we wrześniu trafił do klienta z Trójmiasta.

Mogę potwierdzić, że sprzedaliśmy model Wraith, a w nowym salonie, który oddamy do użytku w 2017 roku, będziemy mieli dedykowaną strefę dla marki Rolls-Royce, gdzie będziemy oferować – podobnie, jak w przypadku samochodów BMW – samochody używane z bardzo niskim przebiegiem, w stanie nie odbiegającym od samochodu fabrycznie nowego, ale w znacznie odbiegającej od niego cenie.

Tak jak obecnie mamy najlepszą ofertę na zakup BMW w Polsce, tak również w sprzedaży samochodów Rolls-Royce będziemy bezkonkurencyjni.

 Marcin Bochenek, Specjalista ds. Marketingu Premium Motors.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Wzór samochodu budżetowego – Dacia Logan nowej generacji debiutuje w Dacia Zdunek

Dacia Logan to samochodowy odpowiednik prostego przedmiotu w stylu młotka. Oferuje wszystkie podstawowe cechy samochodu, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *